TBH-Polska Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy TBH-Polska Sp. z o.o.

Firma TBH-Polska sp. z o.o. jest wyłącznym partnerem TBH. Firma TBH jest niezależnym przedsiębiorstwem, mającym swoją główną siedzibę w Straubenhardt w północnej części Schwarzwaldu – zielonym regionie południowo zachodnich Niemiec. Od 1992 roku zajmujemy się w tworzeniem nowoczesnych i wolnych od zanieczyszczeń stanowisk pracy. Na 2000 m² przestrzeni opracowujemy i wykonujemy systemy filtracji służące do oczyszczania powietrza w rozmaitych procesach produkcyjnych, w których mogą powstawać lub rozprzestrzeniać się szkodliwe substancje. Nasze produkty służą ochronie zdrowia pracowników oraz stanu środowiska naturalnego i maszyn. Od początku działalności TBH naszym konsekwentnie realizowanym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości urządzeń, specjalistycznego doradztwa i sprawnego serwisu. Nasz zespół – zawsze otwarty na nowe rozwiązania, ambitny i rzetelny – chętnie wspiera wysiłki klientów w zapewnieniu wolnego od szkodliwych zanieczyszczeń środowiska pracy. Produkty TBH są z powodzeniem użytkowane na wielu wymagających rynkach świata począwszy od krajów Europy, przez obie Ameryki, po Azję i Afrykę. Zgodnie z filozofią firmy, produkty TBH są zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem najostrzejszych norm międzynarodowych i krajowych.

Firma TBH oferuje Państwu komplet rozwiązań: odciągi wiórów z obróbki grawerskiej, pochłaniacze mgły wodno-olejowej (mgły olejowej), odciągi do laserów, odciągi do poligrafii i solwentu, systemy usuwające opary lutownicze i spawalnicze. Oferujemy pochłaniacze oparów rozpuszczalników i farb, odciągi pyłów kosmetycznych, a także eliminacje ze środowiska pracy pyłów i cząstek niebezpiecznych dla zdrowia.

Firma TBH Polska jest producentem urządzeń odciągowo-filtrujących dla stanowisk pracy, na których emitowane są szkodliwe dla zdrowia człowieka zanieczyszczenia pyłowe i gazowe powstałe w trakcie wykonywania rozmaitych procesów produkcyjnych i technologicznych.

Odpowiedni dobór ochrony przeciwpyłowej oraz świadomość zagrożenia w dużym stopniu mogą skutecznie zapobiegac utracie zdrowia własnego jak i pracowników.

Systemy odciągu i filtracji są niezbędne do utrzymania czystości stanowiska pracy i sprzętu, a co za tym idzie jego sprawności, oraz zapewnienia zdrowego środowiska pracy wymaganego przepisami BHP.

Dane kontaktowe

TBH-Polska Sp. z o.o.
Bukowska 16, Sierosław

tel: 061 8963615
tel/fax; 061 8963900

www.tbh-polska.com
www.tbh-polska.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-05 15:02:05 | Ilość odsłon: 1175

Tagi