Fotografia Nenu Kesaria

katalog firm

Branża: Fotografia | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Fotografia Nenu Kesaria

Witam serdecznie,
Nie bardzo wierzę w przypadki i zbiegi okoliczności, ufam że istnieje coś takiego jak przeznaczenie. Jesteście Państwo na mojej stronie, co dla mnie oznacza , że być może szukamy właśnie siebie.

Z wykształcenia i zamiłowania jestem dziennikarką. Lubię podróżować. Ostatnio rzadko mam okazję ale mam zamiar nadrobić...Lubię czerwone wino. Lubię jazz. Nie lubię czegoś nie lubić. Chociaż nie lubię wielu rzeczy... Od fotografowania jestem natomiast uzależniona. Na co dzień szukam nowym inspiracji, lubię poznawać nowych ludzi, staram się maksymalnie wykorzystywać każdy moment.

Fotografia to dla mnie obraz, impresja, namalowana światłem, cieniem, emocjami, uczuciami... Moja miłość do fotografowania trwa już blisko 12 lat. Każdego dnia staram się rozwijać swoje umiejętności by moje zdjęcia były niebanalne i zróżnicowane. Uczestniczyłam w wielu warsztatach fotografii prowadzonych przez wybitnych fotografów. Odkrywanie nowych tajników sztuki fotografowania jest dla mnie fascynującym doświadczeniem. Do fotografowania podchodzę z taką samą pasją jak do życia. Mój aparat to nie przedmiot niezwykły. To wspaniałe, niezastąpione narzędzie, dzięki któremu mogę tworzyć. Pomaga wyrazić emocje, pasje, spojrzenie na ludzi i świat, zjawiska, przedmioty. Kiedy fotografuję czuję się wyróżniona, zaszczycona, po prostu szczęśliwa. Mam niepowtarzalną szansę zatrzymania w kadrze ulotnych chwil. Każda sesja jest dla mnie niepowtarzalna, najpiękniejsza dlatego zwracam ogromną uwagę na dopracowanie szczegółów i detali. Zawsze będę chciała poznać Was i pozwolić poznać siebie. Wzajemne zrozumienie, moje zaangażowanie dają mi atrybuty niezbędne do stworzenia fotografii, które uchwycą to co ulotne i ważne.

Jako fotograf świat widzę wyjątkowym, interesującym, zdumiewającym i z całego serca chcę, aby takie były moje zdjęcia. Do zobaczenia...

Zapraszam do współpracy
~Nenu Kesaria~

Dane kontaktowe

Nenu Kesaria
517 222 232
magda@kesaria.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-02 19:16:06 | Ilość odsłon: 1312

Tagi