Konsorcjum Nieruchomości

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Konsorcjum Nieruchomości

Konsorcjum Nieruchomości to zespół profesjonalistów i specjalistów na rynku nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

Dzięki znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Pomagamy w podejmowaniu decyzji.
Nasi specjaliści przyjmując ofertę sprzedaży analizują każdą nieruchomość rzetelnie i uczciwie zgodnie ze stanem prawnym i faktycznym.

W przypadku nieuporządkowanego stanu prawnego nieruchomości pomagamy i czynnie uczestniczymy w sporządzeniu oferty i przygotowaniu jej do sprzedaży. Każda nieruchomość przyjęta do naszej bazy to sprawdzona, aktualna i gwarantowana oferta. Doradzamy w wyborze kupna nieruchomości. Prezentujemy oferty wykazując ich atuty, ale również uwidaczniamy słabe strony. Decyzja kupna nieruchomości to decyzja przemyślana i uzasadniona.

Korzystając z naszych ofert możesz w pełni czuć się bezpieczny i spokojny, że zostaniesz profesjonalnie obsłużony. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów hipotecznych. Ponadto prowadzimy analizy rynku, doradztwo inwestycyjne, sporządzanie biznes planów i przedsięwzięć inwestycyjnych. Zatrudniamy oraz współpracujemy z wieloma specjalistami, których wiedza i doświadczenie pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu na rynku nieruchomości.

Dane kontaktowe

KONSORCJUM NIERUCHOMOŚCI
ul. Zwierzyniecka 10, pok. 208, 209, 60-813 Poznań
tel. 061 8432-149, 509 663 301
email: info@kn-poznan.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-02 10:26:27 | Ilość odsłon: 1278

Tagi