ITstick

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Legionowo

Opis firmy ITstick

NAPRAWA KOMPUTERÓW - LEGIONOWSKIE POGOTOWIE KOMPUTEROWE

Oferujemy Państwu usługi informatyczne z dojazdem do klienta na terenie całego Legionowa i okolic. Codziennie od godziny 9:00 do 22:00 jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm. Mamy duże doświadczenie w branży informatycznej, pracują u nas tylko wykwalifikowani specjaliści z ogromną wiedzą tak aby pomóc Państwu z każdym problemem związanym ze sprzętem komputerowym lub oprogramowaniem. Pomagamy w rzeczach prostych jak rozbudowa komputera czy instalacja systemu operacyjnego po bardziej skąplikowane jak projektowanie i budowa sieci komputerowych czy konfiguracja serwerów. Oprócz serwisu komputerowego zajmujemy się także tworzeniem stron internetowych w najnowszych technologiach (PHP 5.0 lub .NET). Posiadamy specjalistów, którzy w zrozumiały i przystępny sposób pomogą Państwu zaistnieć w Internecie.

Wiemy jak ważne są w dzisiejszych czasach komputery. Wiemy, że awaria komputera w firmie może spowodować duże straty finansowe. Dlatego stawiamy na profesjonalizm i szybkość działania. Głównym naszym celem jest zadowolony klient.

Nasi pracownicy posiadają certyfikaty dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "tajne" oraz certyfikaty inspektora bezpieczeństwa teleinformatycznego.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Dane kontaktowe

www.itstick.pl
tel.: 791 51 98 51

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-09-20 20:55:01 | Ilość odsłon: 1330

Tagi