NIKA PROFESSIONAL

katalog firm

Branża: Wyposażenie wnętrz | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Sulejówek

Opis firmy NIKA PROFESSIONAL

Specjalizujemy się w dekoracji wnętrz tkaninami. Dekorujemy okna, stoły, łóżka w domach prywatnych, rezydencjach, biurach, restauracjach, pensjonatach i hotelach.

Posiadamy bardzo dużo kolekcji tkanin dekoracyjnych z różnych firm, tkaniny tradycyjne i nowoczesne pasujące do różnych wnętrz.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną tkanin dekoracyjnych, taśm, lamówek, karniszy itp.

Na Państwa życzenie w naszej pracowni realizujemy nawet najbardziej wyszukane pomysły. Naszym dużym atutem jest dobra jakość usług za dostępną cenę oraz szybka, realizacja zamówień.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu sprzedaży, w którym eksponujemy próbki tkanin jak również propozycje wykonanych przez nas dekoracji. Miły i fachowy personel doradzi i zaprojektuje dekoracje okien jak również udzieli porad technicznych dotyczących procesu używania i konserwacji tkanin.

Staramy się o jak najlepsze dostosowanie oferty do wymagań i możliwości naszych klientów. Jesteśmy aktywni, cały czas poszukujemy nowych rozwiązań i producentów, aby nasza oferta składała się z artykułów wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach.

Dane kontaktowe

NIKA PROFESSIONAL EWA WĄSOWSKA UL. DWORCOWA 52; 05-070 SULEJÓWEK
TEL: 604293236 604516627 22 7833253
www.nikaprofessional.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-09-10 21:17:25 | Ilość odsłon: 1364

Tagi