Jacek Rutkowski PARTNER

katalog firm

Branża: Reklama | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Puławy

Opis firmy Jacek Rutkowski PARTNER

Studio graficzne PARTNER jest oddziałem największej w Polsce sieci poligraficzno reklamowej Print Terminal. Działamy przede wszystkim na terenie Puław, Kurowa, Końskowoli, Ryk, Dęblina, Lublina, Kozienic, Zwolenia i Radomia ale dzięki otwarciu na technologie internetowe mamy możliwość obsługi klientów z całej Polski a nawet inwestorów zagranicznych.
Celem agencji jest promocja firm poprzez szeroką gamę usług oraz kompleksowe rozwiązania. Zajmujemy się zleceniem od narodzin pomysłu, poprzez projekt, wydruk/produkcję, a nawet transport - aż do montażu.
Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw- jednym słowem do wszystkich, którzy chcą się wypromować. Stała współpraca z ponad 20 drukarniami, z których każda specjalizuje się w innym rodzaju druku/reklamy a także nowoczesny park maszyn jakim dysponujemy zapewnia klientom usługi na niespotykanym poziomie jakościowym, krótkie terminy realizacji oraz najkorzystniejszą cenę.
Dzięki otwarciu na nowe technologie, ciekawe, nowatorskie i nietypowe pomysły, które przełamują dotychczasowe spojrzenie na reklamę i nadają indywidualny charakter naszym produktom, Print Terminal staje się niezastąpionym PARTNEREM nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Dane kontaktowe

Jacek Rutkowski PARTNER
ul. Partyzantów 37
24-100 Puławy
www.ptpartner.pl
pulawy@printterminal.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-09-03 18:34:30 | Ilość odsłon: 1229