ŚwiadectwaEnergetyczne

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy ŚwiadectwaEnergetyczne

Witamy na stronie firmy specjalizującej się w obszarach ochrony środowiska. Działalność firmy polega na profesjonalnej wszechstronnej obsłudze z zakresów takich jak:

* świadectwo energetyczne - charakterystyka energetyczna budynków
* audyt energetyczny
* raporty oddziaływania na środowisko
* pozwolenia zintegrowane
* pozwolenia wodno-prawne
* opłaty za korzystanie ze środowiska

Wystawiamy również inne certyfikaty tj. certyfikat energetyczny. Mając na uwadze najwyższą jakość obsługi klienta i najwyższą jakość usług firma dba o zatrudnianie osób po kierunkach inżynierskich. Nasi pracownicy to absolwenci Politechniki Warszawskiej i Politechniki Lubelskiej. Służymy fachowym doradztwem i chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Audyt energetyczny - jest ekspertyzą dotycząca podejmowania i realizacji przedsięwzięć zmniejszających koszty ogrzewania.

Celem audytu jest wskazanie rozwiązań (technicznych, organizacyjnych i formalnych) wraz z określeniem ich opłacalności. Ekspertyza ta także doradztwo w zakresie podejmowania i realizacji inwestycji mających na celu racjonalizację zużycia energii. Ta niezależna i obiektywna opinia stwierdza, które modernizacje są opłacalne w badanym budynku oraz jakie produkty i rozwiązania techniczne są najkorzystniejsze.

Audyt energetyczny budynku powinien zawierać następujące elementy:

* inwentaryzację systemu grzewczego, ocenę właściwości cieplnych budynku oraz określenie, jaka jest charakterystyka energetyczna budynku,
* stwierdzenie, na jakie sposoby można przeprowadzić termomodernizację budynku,
* ocenę opłacalności każdej z metod,
* wskazanie, które z nich są optymalne dla audytowanego budynku.

Dane kontaktowe

http://www.swiadectwaenergetyczne.waw.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-08-27 15:28:57 | Ilość odsłon: 1385

Tagi