Wave Concept

katalog firm

Branża: Odzież | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Wave Concept

Firma Wave Concept Sp.J. jest cenionym producentem odzieży roboczej. Szyjemy odzież roboczą dla różnych grup zawodowych - m.in. dla pracowników budowlanych, służb ochrony, lakierników, personelu służby zdrowia, pracowników laboratoriów.
Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną załogę pracowników, gwarantującą dbałość o wysoką jakość produkowanej przez nas odzieży.Elastycznie podchodzimy do zamówień Klientów - realizujemy indywidualne wzornictwo i kolorystykę. Na życzenie Klienta umieszczamy firmowe logo na zamówionej odzieży.
Stale unowocześniamy nasz park maszynowy w trosce o jak najlepszą jakość szytej odzieży. Naszym atutem, cenionym przez Klientów jest również terminowość realizacji zamówień oraz konkurencyjność cen. Zaufało nam już szerokie grono Klientów z Polski i z zagranicy, które kontynuują owocną współpracę z naszą firmą.
Pragniemy zainteresować Państwa naszymi usługami, dlatego zachęcamy do zapoznania się z wybranymi przykładami zamówień realizowanych dotąd dla naszych Klientów.
Zapraszamy do współpracy.
Jesteśmy gotowi ubrać Państwa pracowników i klientów.

Dane kontaktowe

Wave Concept
Kamienna 57/59
53-307 Wrocław
info@waveconcept.pl
http://waveconcept.pl
http://www.info.waveconcept.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-07-04 14:31:04 | Ilość odsłon: 1307

Tagi