SKARBY NATURY

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Złotoryja

Opis firmy SKARBY NATURY

MEDYCYNA FIZYKALNA
TERAPIA METODĄ dr ŻENNI

Metoda Viktora Żenni uruchamia siły obronne organizmu i doprowadza do wyleczenia choroby za pomocą elektrostymulacji. Do zabiegu wykorzystuje się zmodyfikowany aparat wytwarzający prądy Bernarda, które znane są od ubiegłego wieku. W medycynie stosuje się je w gabinetach fizykoterapii.
Prądy te działają przeciwbólowo, rozszerzają naczynia krwionośne, zmniejszają, napięcie mięśni szkieletowych, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie w leczeniu nerwobólów, zaburzeń ukrwienia obwodowego oraz stanów po urazach stawów, mięśni i ścięgien.
Odkryciem Viktora Żenni jest stosowanie tych prądów do stymulacji centralnego układu nerwowego. Tak więc, odpowiednia stymulacja elektryczna może usprawnić procesy elektrochemiczne zachodzące między mózgiem a gruczołami dokrewnymi. Dzięki temu wspomaga w korzystny sposób działanie poszczególnych organów. Wszystkie procesy życiowe, nie wyłączając myślenia, są procesami elektrochemicznymi, w których prąd wpływa na ich usprawnianie oraz dodaje energii. Prądy stymulują nasz system nerwowy, a to wspomaga organizm w walce z chorobami oraz złym samopoczuciem.

TERAPIA SCHORZEŃ
* pomaga przy regulacji pracy tarczycy i poziomu jej hormonów, zmniejsza przerośnięte płaty i likwiduje guzki, choroby Graves-Basedowa (zmniejsza towarzyszący jej wytrzeszcz oczu nawet o
70%),
* stymuluje mózg: łagodzi objawy depresji, lęków, nerwicy, choroby Parkinsona oraz po wylewie,
* pomaga w zapaleniu trzustki, wątroby, żołądka, nerek i pęcherza moczowego. Pomaga przy likwidacji torbieli w narządach (także w piersiach i jajnikach),
* pomaga w leczeniu choroby żylakowej, zakrzepicy. naczyniakach, zwyrodnieniach kręgosłupa i stawów.
* dobre efekty zaobserwowano w terapii astmy i alergii
* pomaga w leczeniu otyłości

Dane kontaktowe

Skarby Natury
59-500 Złotoryja
ul. Piłsudskiego 13
tel. 607 706 513
www. skarby-natury.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-07-01 10:54:38 | Ilość odsłon: 1309