D&K CARpeople

katalog firm

Branża: Pośrednictwo pracy | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy D&K CARpeople

D&K CARpeople skupia doświadczonych specjalistów, naszym atutem jest fachowa wiedza, stałe kształcenie się i umiejętność wykorzystania posiadanej wiedzy dla potrzeb Klienta. Specjaliści w zakresie doboru kadr oraz zarządzania personelem gwarantują najlepszą jakość realizowanych usług.

Zapewniamy Państwu indywidualne dobieranie usług oraz rozwiązania kadrowe „szyte na miarę”. Proponujemy przejęcie ciężaru związanego z selekcją, rekrutacją i doborem kadr oraz administrowaniem dokumentacją kadrową i płacami, co pozwoli ograniczyć koszty stałe Państwa firmy. W niedalekiej przyszłości będziemy mogli również zaproponować naszym Klientom wsparcie w zakresie szkoleń.


ŚWIADCZYMY PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE:

OBSŁUGI ZATRUDNIENIA
Leasing pracowniczy nie wymaga od Klienta dodatkowych nakładów związanych z obsługą administracyjno-kadrową. Agencja Pracy Tymczasowej jest odpowiedzialna za zatrudnianie oraz prowadzenie spraw kadrowych odnajmowanych pracowników.

DORADZTWA
Doradzamy najbardziej efektywne wykorzystanie leasingu pracowniczego i dopasowanie takiej formy zatrudnienia do indywidualnych potrzeb. Naszym Klientom wskazujemy elementy w ich organizacji pracy, gdzie zatrudnienie tymczasowe mogliby stosować w trybie doraźnym lub ciągłym.

DOBORU PERSONELU
Na życzenie Klientów prowadzimy rekrutacje na stanowiska specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi doboru kandydatów. Stale powiększane bazy danych pozwalają na szybkie wyselekcjonowanie kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach do pracy na różnych stanowiskach.

PAYROLLU
Naszym Klientom proponujemy także profesjonalną obsługę w zakresie administrowania dokumentacją kadrową oraz płacami. Pracujemy na nowoczesnym programie do administracji personalnej, którego integralną częścią jest narzędzie internetowe, dzięki któremu Klient ma szybki dostęp do danych kadrowo-płacowych oraz może monitorować pracę naszego zespołu.

ZALETY KORZYSTANIA Z USŁUG LEASINGU PRACOWINICZEGO

 Obniżenie kosztów rekrutacji oraz innych kosztów kadrowych;
 Skrócenie czasu pozyskania wartościowych pracowników;
 Możliwość zastąpienia pracownika na czas urlopu czy choroby;
 Wsparcie w trakcie sezonowo zwiększonej produkcji;
 Zwiększenie elastyczności załogi;
 Realizacja indywidualnych projektów.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Obsługa Klienta – dla zapewnienia najlepszej jakości realizacji usługi każdemu Klientowi przydzielony zostaje Koordynator Projektu, do zadań którego należy:
 Dbanie o harmonijny przebieg współpracy pomiędzy Klientem a D&K Car&People;
 Organizacja procesu rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych;
 Wspomaganie Klienta w procesie wprowadzania pracowników na stanowiska pracy;
 Układanie grafiku pracy;
 Bieżąca kontrola pracy pracowników tymczasowych pod względem jakościowym i czasowym;
 Rozwiązywanie problemów personalnych i prawnych;
 Stały kontakt z przedstawicielem Klienta.


Proponujemy dogodne dla Klienta formy rozliczenia za pracę, elastycznie dopasowując je do specyfiki stanowiska tak, aby wynagrodzenie było z jednej strony czynnikiem motywującym do pracy rzetelnej i na najwyższym poziomie, z drugiej zaś, aby Klient miał poczucie komfortu związanego z dobrze zainwestowanymi pieniędzmi.

Nasze ceny kalkulowane są indywidualnie dla każdego Klienta, a marża ustalana w zależności od specyfiki zamówień.

Dane kontaktowe

D&K CARpeople
Lazurowa 14B/48, 01-315 Warszawa; tel. 0 22 664 14 42, tel. komórkowy 0 505 430 989,
e-mail: CARpeople@aol.com,
www: car-people.wizytowka.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-06-15 11:07:16 | Ilość odsłon: 1279

Tagi