COGNOR Górnośląski Sp. z o.o. O/Wrocław

katalog firm

Branża: Hurtownie | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy COGNOR Górnośląski Sp. z o.o. O/Wrocław

Rok 2009 jest ważną datą w historii naszej firmy: Centrostal Górnośląski Sp. z o.o. stał się częścią Grupy Kapitałowej COGNOR – międzynarodowego dystrybutora wyrobów stalowych. Integracja wielu firm w ramach Grupy COGNOR, pozwala nam rozwijać działalność w Polsce i innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Nową nazwą naszej firmy jest COGNOR Górnośląski Sp. z o.o. Słowo „COGNOR" pochodzi od łacińskiego „cognosco” i oznacza tego, kto poznaje, rozwija swoją wiedzę i zyskuje doświadczenie.

Hasłem Grupy COGNOR jest Together reach more – Razem osiągamy więcej. Zgodnie z tą zasadą, chcemy wspólnie z Państwem rozwijać i intensyfikować działalność, co wpłynie na dalsze wzmocnienie naszej stabilnej pozycji na rynku.

COGNOR Górnośląski Sp. z o.o. kontynuuje dotychczasowe tradycje istniejącego od 1945 r. Centrostalu Górnośląskiego Sp. z o.o. Naszą misją jest dystrybucja wyrobów i oferowanie usług o najwyższym standardzie oraz racjonalnym poziomie cen.

System Zarządzania Jakością PN-ISO 9002, który od lat systematycznie recertyfikujemy, gwarantuje naszym Klientom doskonałą jakość produktów oferowanych przez COGNOR Górnośląski Sp. z o.o.

Dane kontaktowe

Katarzyna Sokołowska tel. 609133646

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-06-09 23:56:28 | Ilość odsłon: 1376

Tagi