KSERODRUK.NET.PL

katalog firm

Branża: Poligrafia | Województwo: śląskie | Miejscowość: Gliwice

Opis firmy KSERODRUK.NET.PL

DRUK CYFROWY I KSERO
Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości druk cyfrowy lub ksero zarówno w kolorze czarnym jak i pełnokolorowym. Używamy profesjonalnego sprzętu pozwalającego na wydruk ok. 20000 stron na godzinę w kolorze czarnym i ok. 4000 stron pełnokolorowych na godzinę.
Nasze dotychczasowe zlecenia to przede wszystkim ulotki reklamowe, katalogi, materiały szkoleniowe, foldery, formularze, prace naukowe, projekty techniczne itp.
Drukujemy już od jednej sztuki. Dostępne formaty to A8 - A2.

OPRAWA DOKUMENTÓW
W zależności od potrzeb klienta posiadamy w asortymencie bardzo różnorodną paletę opraw w dowolnej kolorystyce. Oferujemy oprawy miękkie takie jak bindowanie grzbietem plastikowym, termobindowanie (klejenie) czy bardzo eleganckie bindowanie kanałowe, a także oprawy twarde: kanałowe lub klejone.

OUTSOURCING DRUKOWANIA I OPRAW
Proponujemy przejęcie przez nas zadań drukowania i oprawy dokumentów wykonywanych w Twojej firmie. W ciągu prawie 10 lat działalności naszej firmy opracowaliśmy system taniego drukowania o najwyższej jakości. Dzięki temu Twoja firma może zyskać przynajmniej trzykrotnie. Po pierwsze cena. Pojedyncze sztuki drukujemy już za 6 gr. Po drugie jakość. Tutaj nie ma kompromisów. Oferujemy najwyższą laserową 1200 dpi. Po trzecie niezawodność. Posiadamy kilkanaście profesjonalnych maszyn cyfrowych więc każde zlecenie wykonamy terminowo a Twoja firma pozbędzie się problemu z drukarkami/kopiarkami. Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

Marcin Wilk 0505502522
ksero@kserodruk.net.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-03-06 21:03:38 | Ilość odsłon: 1825