Firma Handlowa WIT

katalog firm

Branża: Odzież | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Chodzież

Opis firmy Firma Handlowa WIT

FIRMA HANDLOWA WIT
Działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Jesteśmy firmą rodzinną ; nazwa firmy jest skrótem od nazwiska i imion osób od podstaw ją tworzących : małżonków Iwony i Tadeusza Wojtkowiaków. Logo firmy jest zastrzeżonym znakiem towarowym coraz częściej goszczącym w najlepszych sklepach Europy Środkowej.

Jesteśmy również jedynym właścicielem znaku towarowego „ Mr.Hickory ”

Od momentu powstania oferujemy naszym Klientom odzież głównie dla niemowląt i małych dzieci .Bacznie obserwujemy trendy występujące w światowej modzie dziecięcej wybierając rozwiązania dopasowane do wymogów polskiego rynku . Oferowana odzież charakteryzuje się dużą trwałością użytkową , funkcjonalnością , wzorcową estetyką wykonania oraz nowoczesnym wzornictwem . W procesie twórczym posiłkujemy się najnowszymi technologiami korzystając z możliwie najlepszych surowców i materiałów . Samodzielnie projektujemy wprowadzane do produkcji wzory i kolekcje bacząc aby trafiały do klienta w nienagannym stanie wyłącznie w najwyższej jakości. Zapraszamy z zapoznaniem się z naszą ofertą na stronie internetowej: wit.biz.pl

Kontakty z klientami nieustannie wzbogacają nasze doświadczenie i ich efektem jest wprowadzenie od 2007 roku oferty zabawek edukacyjnych wykonanych z drewna kauczukowego. Zapraszamy na stronę:
zabawki-edukacyjne.com.pl

Dane kontaktowe

Ul. Witosa 39
64-800 Chodzież

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-05-26 13:16:11 | Ilość odsłon: 1264

Tagi