Poznańskie Konsorcjum Agencji Nieruchomości „REAL NET” Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Poznańskie Konsorcjum Agencji Nieruchomości „REAL NET” Sp. z o.o.

Szanowni Państwo !
Działając w imieniu Poznańskiego Konsorcjum Agencji Nieruchomości REAL NET” Sp. z o.o. pozwalam sobie przedstawić pokrótce charakterystykę i profil działalności Spółki z jednoczesnym zachęceniem do nawiązania współpracy.
REAL NET sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 roku i jego działalność związana jest z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości.
Spółka jako podmiot gospodarczy nie uczestniczy bezpośrednio w procesie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, lecz występuje z pozycji organizatora i administratora systemu wymiany ofert, przyjmowanych od członków Sieci funkcjonującej również pod nazwą Komputerowa Sieć Konsorcjum. Podobne systemy na zachodzie funkcjonują pod nazwą MLS (Multiply Listing Service) co można tłumaczyć jako system wielokrotnego oferowania.
Naszą misją jest przede wszystkim upowszechnianie jak najwyższych standardów zawodowych pośrednika w obrocie nieruchomościami, przede wszystkim poprzez oferowanie klientowi tylko w pełni profesjonalnych, sprawdzonych i rzetelnych ofert.
Z tym przesłaniem współpracujemy z różnymi portalami z branży nieruchomości - między innymi z międzynarodowym Konsorcjum ICREA z siedzibą w Chicago, na którego portal ofert ekskluzywnych www.worldproperties.com eksportowane są oferty członków naszej sieci. Ponadto współpracujemy z warszawskimi znanymi firmami - Trader.com sp. z o.o. , właścicielem portalu www.domiporta.pl. oraz MELOG.COM Sp. z o.o.- dysponentem portalu www.oferty.net, czy Red Net-em organizatorem Targów Mieszkaniowych „tabelaofert” w całej Polsce. Mamy także stały i aktywny transfer ofert na gratka.pl.
Dzięki tak szerokiej i partnerskiej współpracy mamy dostęp nie tylko do w/w portali na uprzywilejowanych warunkach, ale co ważniejsze dostęp do najnowszych technologii i awangardy internetowego świata nieruchomości.
Klienci, zainteresowani nabyciem nieruchomości mogą również odszukać wszystkie oferty członków naszej Sieci na zdobywającym coraz większą popularność portalu www.nieruchomista.pl, którego jesteśmy właścicielem.
Portal Nieruchomista.pl funkcjonuje jako fachowy i profesjonalny doradca klienta - wiarygodność ofert dostępnych w portalu zapewnia wspomniana już powyżej podstawowa zasada, że prezentowane na nim są tylko oferty pośredników posiadające klauzulę wyłączności. Dzięki tej zasadzie oferty posiadają szeroki zakres informacyjny, nie powtarzają się i są aktualne.W chwili obecnej na portalu www.nieruchomomista.pl prezentowane są przede wszystkim oferty z województwa wielkopolskiego i lubuskiego.
To nie koniec wachlarza możliwości Spółki Real Net.
Mocną pozycję Konsorcjum Real Net na rynku nieruchomościowym buduje także fakt, że jest ono Wydawcą bezpłatnego wielkopolskiego informatora branżowego „Coś Ciekawego”.
Pismo ukazuje się na rynku od 2003 roku i jest jedynym profesjonalnym branżowym tytułem na lokalnym rynku nieruchomości.
Miesięcznik „Coś Ciekawego” jest kolportowany wg indywidualnego programu, co pozwala dotrzeć do właściwego odbiorcy. W systemie kolportażu „prasa do domu” dociera do instytucji i odbiorców indywidualnych jako bezpłatna wkładka do zamawianych tytułów.
Ponadto miesięcznik jest rozprowadzany w biurach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w bankach, kancelariach prawnych, notarialnych i adwokackich oraz w firmach deweloperskich, a w dystrybucji bezpośredniej w sieci delikatesów „Piotr i Paweł”. Oprócz aktualnych fotoofert i reklam zawiera teksty przygotowane przez profesjonalistów z tej branży. Pismo jest wydawane na kredowym papierze, z podziałem na segmenty (mieszkania, domy działki, obiekty). Ukazuje się w nakładzie 10.000 egzemplarzy i jest bezpłatne.
Każdy numer dostępny jest także w sieci, w trybie on-line na portalu internetowym www.nieruchomista.pl .
Co roku wspólnie z Wielkopolskim SPON-em organizujemy również Wielkopolskie Warsztaty z MLS-em, które są kluczową, ogólnopolską konferencją środowiska pośredników w obrocie nieruchomościami .
Nad warsztatami odbywającymi się w Kiekrzu k/ Poznania w okresie letnim patronat obejmuje Polska Federacja Rynku Nieruchomości, a stałym punktem imprezy są cykle wykładów i seminariów prowadzonych przez najlepszych profesjonalistów z branży. Sponsorski udział w tym wydarzeniu zapewnia również dodatkową reklamę. W najbliższym czasie spółka planuje działania, których efektem ma być uatrakcyjnienie oferty rynkowej oraz zwiększenie skuteczności sprzedaży u członków korzystających z usług REALNET.sp. z o.o.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe

ul. św. Wojciech 7/7
61-749 Poznań
tel/fax 061 8 52 11 15
www.nieruchomista.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-05-18 16:39:20 | Ilość odsłon: 1208

Tagi