eM Corp Michał Bogdał

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Chorzów

Opis firmy eM Corp Michał Bogdał

Witamy na naszej stronie!

kilka słów o nas
Jesteśmy nowatorską firmą, skupiającą się na najważniejszych aspektach jakie powinny cechować współczesne przedsiębiorstwo, czyli na:

* zaangażowaniu,
* konsekwencji w działaniu,
* precyzji.

Nasza oferta obejmuję szeroką gamę usług na który składa się:

1. Kompleksowa obsługa internetowa - projektowanie i oraz wykonanie stron internatowych, obsługa domen, hosting, administracja.
2. Organizowanie akcji promocyjnych - poczynając od promocji w postaci roznoszenia ulotek skończywszy na organizowaniu większych kampanii w centrach handlowych.

jakość usług
Dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty spełniły oczekiwania naszych klientów zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Osiągamy te cele w oparciu o ogromne zaplecze pomysłów i kreatywności oraz co najważniejsze o posiadane umiejętności.

cena
Cena jest zaraz obok jakości najważniejszą kwestią jaką należy brać pod uwagę. Dlatego właśnie dołożyliśmy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi mogły być oferowane w tak niskich cenach.

terminowość
Ustalony termin zawsze jest dla nas wiążący. Szanujemy czas naszych klientów oraz jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie . Dlatego też, aby wyrazić naszą wdzięczność nigdy nie narażamy naszych klientów na zwłokę. Pragniemy również podkreślić iż szybkość realizacji powierzonego projektu jest jedną z naszych głównych domen.

współpraca z klientem
Jesteśmy w pełni świadomi jak ważną częścią współpracy między zleceniodawcą a zleceniobiorcą jest wzajemne porozumienie. Właśnie dlatego naszą zasadą jest utrzymywanie stałej relacji z naszymi klientami. W szczególności cenimy sobie wszelkie uwagi i spostrzeżenia. Zachęcamy do monitorowania naszych poczynać na każdym szczeblu projektu. Wierzymy, że w ten właśnie sposób jesteśmy wstanie jak najwierniej odzwierciedlić wizje i oczekiwania naszych klientów.

Dane kontaktowe

www.emcorp.pl 600655880

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-03-20 01:29:00 | Ilość odsłon: 1388

Tagi