Bistro Czarna Perła

katalog firm

Branża: Gastronomia | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Bistro Czarna Perła

Firma PPHU „Czarna Perła” od niedawna istnieje na wrocławskim rynku. Nasza firma zajmuje się żywieniem zbiorowym zarówno okolicznych mieszkańców, jak i zakładów pracy, instytucji, placówek oświatowych i medycznych. Przygotujemy dla Państwa najsmaczniejsze dania wybrane z szerokiego menu. Mogą to być zarówno fast foody, kurczak z rożna, gyros, pizza, knysze, zupy, jak i staropolskie tradycyjne potrawy narodowe m.in. bigos, kotlet schabowy, barszcz czy pierogi. Dotychczasowe doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju przyjęć gwarantuje, że z naszą pomocą przeżyją Państwo wraz ze swoimi gośćmi, niezapomniane chwile. Jakość usług oraz sumienność została doceniona przez naszych klientów. Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego też ich organizację warto jest powierzyć specjalistom. Dobrze zorganizowany catering musi zapewnić gościom niezapomniane wrażenia smakowe, estetyczne oraz wyjątkową atmosferę, a wszystko to powinno być dopasowane do charakteru wydarzenia. Dobra organizacja przyjęcia, to nie tylko smaczne i ładnie wyglądające potrawy, świetna oprawa, ale także gwarancja komfortu dla organizatora.
Dla firm urządzamy i obsługujemy bankiety oraz wszelkiego rodzaju poczęstunki, spotkania towarzyskie, konferencje, szkolenia, wydarzenia firmowe. Dostarczamy również kanapki i lunche. Catering do domu, na imprezy firmowe, biznesowe, obsługa szkoleń oraz różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Przygotowujemy różnorakie posiłki /także regeneracyjne: zupa z wkładką, bigos, barszcz biały, żur z kiełbasą już od 5 zł/. A dla zwolenników imprez plenerowych przygotujemy wspaniałą imprezę na świeżym powietrzu.
Proponuje się wysoki standard świadczonych usług, niezwykłą czystość, na którą właściciel będzie kładł szczególny nacisk oraz stosunkowo nie wysoką cenę, adekwatną do usługi.
Posiadamy profesjonalne urządzenia gastronomiczne przystosowane do produkcji dużej ilości potraw (piec konwekcyjno-parowy, rożno, frytownice, opiekacz do pizzy i zapiekanek, opiekacz do gyrosa) oraz pracowników oczekujących na ciekawe oferty oraz nowe wyzwania.
W związku z planowanym rozwojem naszej firmy zwracam się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy. Od niedawna zajęliśmy się zagadnieniami długoterminowych zleceń dotyczących dostarczania posiłków dla pracowników różnych firm. Na rynku wrocławskim pojawia się coraz więcej firm, które zapewniają swoim pracownikom posiłek w trakcie dnia pracy. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W naszym asortymencie znajdują się kanapki, sałatki, zestawy obiadowe oraz posiłki regeneracyjne dla Państwa pracowników za gotówkę lub bony żywieniowe.
Państwo jako zleceniodawca określacie, jaki rodzaj posiłków, ile, gdzie i na którą godzinę mamy zawieźć. Mamy świadomość, że będzie to liczba przybliżona, dlatego istnieje możliwość codziennie rano telefonicznego ustalenia konkretnej ilości posiłków. Menu ustalamy z Państwem z góry na cały tydzień. Pod koniec miesiąca wystawiamy fakturę.
Poniżej przedstawiam przykład orientacyjnych cen posiłków. Przy większych ilościach istnieje możliwość negocjacji.
Kanapka: bułka składana mała - 2,50 , duża - 3,50 zł
Tartinki - małe ozdobne kanapki koktajlowe z białego lub ciemnego pieczywa, mogą być również przygotowane na połówkach bułek - 2,50 do 3,50 zł
Sałatki: 3,00 - 10,50 zł
Posiłek regeneracyjny (zupa z wkładką lub bez): 3,00 - 8,00 zł
Obiad II danie: 10,00 - 14,00 zł
Bistro CZARNA PERŁA we Wrocławiu zaprasza do współpracy.
Proponujemy indywidualne podejście do każdego projektu klienta. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub email: pphuczarnaperla@vp.pl.
Kontakt:
Bistro Czarna Perła, Telefony: 501 639 857 i 791 684 231.

Dane kontaktowe

Bistro Czarna Perła
50-326 Wrocław, Przyczepa gastronomiczna na Niedźwiedziej
tel. 0501639857,791684231

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-03-18 11:23:21 | Ilość odsłon: 1483

Tagi