SPD Kornilewicz (Ukraina)

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Hrubieszów

Opis firmy SPD Kornilewicz (Ukraina)

Nadajemy usługi z remontu, modernizacji i opracowania systemów kierowania przemysłowym sprzętem. Opracowanie oprogramowania elektronowych systemów kierowania na zapleczu programowanych nastawników własnej i importowanej produkcji prowadzi się z uwzględnieniem życzeń Zleceniodawcy. Jest duże doświadczenie w rekonstrukcji, modernizacji obrabiarek do drewna przemysłu; spożywczemu przemysłowi; obrabiarek do obróbki metali; nawija sprzętu; miarowego krojenia; plazmowego krojenia; i inne...
Inżynierne usługi w obwodzie opracowania, wdrożenia systemów kierowania technologicznym sprzętem.
Opracowanie, wyrób, wdrożenie, programowanie, remont, techniczna obsługa systemów zarządu technologicznego sprzętu na zapleczu programowych nastawników Siemens, Moeller, Omron, Telemecanique i in.
Rozruchowo-regulowe, naprawcze prace systemów kierowania różnego sprzętu importowanej i ojczystej produkcji. Programowanie nastawników, systemów wizualizacji i dyspozytorizacji, systemów odległościowej kontroli.
Poszukiwanie potrzebnego sprzętu.
Wytwarzamy obrabiarki dla rzędowego nawijania cewek (mini cewek); obrabiarki dla kropelkowego impregnowania lakierem kotwic, stojanów, cewek; uniwersalna obrabiarka dla przyspawywania wyjściowych końców do kotwicy, obrabiarki dla nawijania kotwic i dr.Wszystkie obrabiarki są proste w eksploatacji, ekonomiczne i małogabarytowe.

Dane kontaktowe

45400
Ukraina
obwód Wołyński
Nowowołyńsk
ul.Łucka,25
kornilevich@gmail.com
+38(03344)40404, +38(03344)30778

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-03-17 11:36:44 | Ilość odsłon: 1465

Tagi