Polsko-angielskie przedszkole artystyczne LENKOWO

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Świątniki Górne

Opis firmy Polsko-angielskie przedszkole artystyczne LENKOWO

Przedszkole LENKOWO jest niepubliczną placówką oświatową dla dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Jest nowoczesnym przedszkolem o profilu językowo-artystycznym, jedynym w Małopolsce nowowybudowanym, w którym zajęcia prowadzą nauczyciele anglojęzyczni – polscy oraz native speakers. Stawia na rozwijanie w dzieciach otwartości, współpracy i pracowitości.

W przedszkolu LENKOWO język angielski towarzyszy dzieciom codziennie, podczas 4-godzinnego bloku anglojęzycznego obejmującego m.in. intensywną naukę języka angielskiego, zajęcia artystyczne, plastyczne, gimnastyczne, słuchanie bajek, naukę liczenia i logicznego myślenia, a także podczas posiłków i zabaw w ogrodzie.

Przedszkole oferuje całoroczną codzienną opiekę nad dziećmi w godzinach od 7.00 do 18.00 (od poniedziałku do piątku). Istnieje możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu po godzinie 18 za dodatkową opłatą. W okresie wakacyjnym w miesiącach lipcu i sierpniu przedszkole pełni dyżur wakacyjny. W tym czasie zapraszamy również dzieci z innych przedszkoli, w których trwa przerwa wakacyjna.

Przedszkole Lenkowo mieści się w miejscowości Wrząsowice przy południowej granicy Krakowa przy Szkole Języków Obcych Victoria Center. Przedszkole będzie w pełni wyposażone, kolorystyka wnętrza, duża ilość światła i obszerne, dobrze wentylowane sale zapewnią dzieciom poczucie ciepła i przestrzeni.

Budynek został zaprojektowany z przeznaczeniem na przedszkole, a więc spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny przedszkolnej. Wyposażony jest w instalację odgromową, instalację przeciwpożarową (hydranty przeciwpożarowe, drzwi przeciwpożarowe, klapę dymową, gaśnice, hydrant dostępny z ulicy), zabezpieczona jest droga ewakuacyjna - klatka schodowa zamknięta jest drzwiami przeciwpożarowymi, droga ewakuacyjna jest oznakowana i zainstalowane oświetlenie ewakuacyjne i awaryjne.

Wszystkie kondygnacje budynku mają ponad 3 metry wysokości, rozszczelniane okna i wentylację grawitacyjną w każdej sali, co zapewnia odpowiednią wymianę powietrza dla dobrego funkcjonowania dzieci.

Przedszkole posiada 7 przestronnych sal dydaktycznych.

W budynku znajduje się kuchnia spełniająca wszystkie wymogi żywienia zbiorowego, w której gotowane są świeże i dobrze zbilansowane posiłki.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa ochrona (Solid Security). Cały obiekt jest monitorowany całodobowo zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, a teren przedszkola ogrodzony, co zwiększa bezpieczeństwo maluchów. Dodatkowo w naszym przedszkolu agencja ochrony wyposaży każdą przedszkolankę w urządzenie antynapadowe. Zapewnia ono natychmiastowy przyjazd ochrony po naciśnięciu jednego przycisku bez włączania głośnego alarmu w przedszkolu. Zapewnia to bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Obszerny plac zabaw dla dzieci będzie wyposażony w atestowane zabawki ogrodowe.

Dane kontaktowe

Wrząsowice 310, 32-040 Świątniki Górne,
tel./fax 012 270 57 03, kom. 512 075 078
www.lenkowo.pl, email: przedszkole@lenkowo.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-01-18 23:35:29 | Ilość odsłon: 1579

Tagi