AXA Ubezpieczenia - Szczytno

katalog firm

Branża: Ubezpieczenia | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Szczytno

Opis firmy AXA Ubezpieczenia - Szczytno

Jako przedstawiciel firmy AXA Polska oferuję większość jej produktów ubezpieczeniowych oraz możliwość zapisania się Otwartego Funduszu Emerytalnego AXA.
Mamy w swojej ofercie kompleksowe, dostosowywane do potrzeb klienta pakiety ubezpieczeń na życie oraz plany inwestycyjne pozwalające zabezpieczyć finansowo swoją przyszłość. Każdy znajdzie coś dla siebie na rozsądnych warunkach!
Ponadto oferuję możliwość zapisania się do OFE AXA.

O firmie AXA:
"AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami ubezpieczeń oraz zarządzaniem aktywami. Naszym celem jest zapewnienie BEZPIECZEŃSTWA FINANSOWEGO wszystkim Klientom. Pod jedną globalną marką AXA skupiliśmy dziesiątki towarzystw i spółek. Nasze wartości to: praca zespołowa, innowacyjność, profesjonalizm, uczciwość i pragmatyzm. Ponad 170 tys. pracowników i doradców na całym świecie, kierując się tymi wartościami, stara się pomagać Klientom firmy na każdym etapie ich życia. Z pomocą i ochroną ubezpieczeniową Grupy AXA nasi Klienci idą pewnie przez życie.
Wieloletnie doświadczenie i stała obecność na międzynarodowych rynkach sprawiły, że mamy już ponad 67 milionów Klientów."

Dane kontaktowe

Grażyna Deptuła
ul. Orzeszkowej 18
12-100 Szczytno
tel. 89-624-80-28
tel. kom. 505-525-415

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-12-20 13:09:12 | Ilość odsłon: 1423