Oskarland Klub Maluszka

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Oskarland Klub Maluszka

Oskarland to klub maluszka w Warszawie na najwyższym poziomie. Dla nas ajważniejsze są dzieci i ich dobre samopoczucie. Z naszej strony oferujemy bardzo ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami oraz starszym dzieckiem powyżej 4 miesiąca.
Klub Malucha Oskarland to miejsce stworzone z myślą o, a także dla dzieci, które nie chodzą do żłobków czy przedszkoli, a ich rodzice pracują. Niejedna opiekunka może pozazdrościć takiej profesjonalnej opieki, a niejeden maluszek z przyjemnością będzie do nas wracał.
W naszym klubie przebywa niewielka grupa dzieci, a nasze nianie mają wykształcenie pedagogiczne oraz z zakresu psychologii rodziny. Mamy także stały nadzór położnej.
Zapewniamy opiekę maluszkom w godzinach 7.00-17.00, co nie oznacza, że nie ma możliwości pozostawienia dziecka w innych godzinach. W niedalekiej przyszłości planujemy uruchomić monitoring internetowy, aby rodzice mogli doglądać swoich pociech podczas ich nieobecności. Oczywiście dostęp do tej usługi nie będzie dostępny dla osób trzecich. Rodzice będą mieli dostęp do odpowiedniej kamery, po uprzednim zalogowaniu się do systemu.

Dane kontaktowe

Tomasz Marcinkiewicz, Katarzyna Konofalska
OSKARLAND
Klub Malucha
ul. Pistacjowa 7
tel: (022) 643 98 50
tel.kom.: 502 536 259
793 011 565
email: biuro@oskarland.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-12-15 23:32:50 | Ilość odsłon: 1529

Tagi