Fruit Agencja Reklamy

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Fruit Agencja Reklamy

FRUIT Agencja Reklamy założona przez Przemysław Iwańczuk, od ponad jedenastu lat wykonuje dla swoich klientów szeroki zakres usług reklamowych. Należy do nich projektowanie reklam prasowych, plakatów reklamowych, projektowanie opakowań, opracowywanie wydawnictw firmowych oraz tworzenie stron internetowych.
Każdym powieżonym nam projektem opiekujemy się od momentu stworzenia koncepcji, poprzez przygotowanie kreacji aż do końcowej realizacji – druku, publikacji, dostarczenia do klienta.

Specjalizujemy się w produkcji wydawnictw firmowych przeznaczonych zarówno dla wewnętrznej jak i zewnętrznej komunikacji: magazynów, katalogów, raportów, newsletterów, biuletynów jak również ulotek, gazetek i wydawnictw okolicznościowych.

Zdobyte dotychczas doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie uporządkowanej metodologii pracy, która wraz z zespołem sprawdzonych dziennikarzy, z którymi współpracujemy i nowoczesną bazą sprzętową przynosi efekt w postaci wysokojakościowych projektów wydawniczych.
Dbamy nie tylko o odpowiednią kreację koncepcji wydawniczej, atrakcyjność projektów graficznych i merytorykę zawartości ale także nadzorujemy procesy druku, spedycji i logistyki.

Dane kontaktowe

Fruit Agencja Reklamy
ul. Karkonoska 10/106
53-015 Wrocław
tel. 071/ 339 99 51
fax 071/ 339 90 90
www.fruit.pl
info@fruit.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-10-16 12:47:35 | Ilość odsłon: 1655

Tagi