Infinity Biżuteria

katalog firm

Branża: Biżuteria | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Infinity Biżuteria

Katalog INFINITY to nowość na polskim rynku.

Doskonałą jakość oraz najlepsze wzornictwo naszych produktów gwarantuje między innymi prestiżowa marka jubilerska VERONA.

Nasza złota i srebrna biżuteria odznacza się najwyższą jakością, ekskluzywnym, a zarazem ponadczasowym wzornictwem i - co najważniejsze - cenami, na które możesz sobie pozwolić!
Oferowane przez nas modele biżuterii wykonane są wyłącznie z metali szlachetnych: żółtego lub białego złota próby 585 lub 333, oraz srebra próby 925, a także kamieni szlachetnych: naturalnych brylantów, szafirów, rubinów oraz szmaragdów; jak również cyrkonii, markazytów, masy perłowej i emalii.

Wyjątkowa okazja dla Ciebie...

Dzięki sprzedaży katalogowej poprzez sieć konsultantów, koszty naszej działalności są ograniczone do minimum. Pozwala nam to zaoferować Wam autentyczną biżuterię po najniższych cenach w kraju !

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta (standardowo 24 miesięcy, po tym okresie gwarancja warunkowa - jeśli coś się stanie skontaktuj się z nami, a na pewno Tobie pomożemy) Sprzedajemy produkt, który nie ma prawa się psuć). Każdy wyrób posiada oryginalna metkę, a w przypadku kamieni szlachetnych i pereł, certyfikat.
Ponadto zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 10 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - zwraca go konsultantce / konsultantowi. (Warunkiem zwrotu towaru jest nienaruszona metka wyrobu oraz brak jakichkolwiek uszkodzeń powstałych z winy klienta, a także certyfikaty i wszelkie opakowania, w których klient otrzymał towar.)

Dane kontaktowe

www.infinity-bizuteria.pl
e-mail: praca@infinity-bizuteria.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-10-09 13:09:43 | Ilość odsłon: 1579

Tagi