Jet Events Sp. z o.o. – Przyjazny Profesjonalista

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Jet Events Sp. z o.o. – Przyjazny Profesjonalista

Jet Events – Przyjazny Profesjonalista jest agencją typu BTL specjalizującą się w: Event Marketingu, Public Relations, Kreacji, Multimediach; Impresariacie muzyczno – artystycznym. Jesteśmy jedną z najstarszych agencji na rynku polskim. Od 1993 roku zdobyliśmy doświadczenie które przełożyło się na jakość i efektywność naszej pracy oraz zadowolenie i zaufanie kilkudziesięciu Klientów z różnych branż, którzy skorzystali z naszej pomocy przy realizacji projektów BTL. Realizujemy około 200 projektów rocznie.

Przygotowujemy komunikacje za pomocą narzędzi event marketingowych.
Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które bezpośrednio przekłada się na zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów; Przygotowanie każdego wydarzenia poprzedzamy dokładną analizą potrzeb Klienta. Dzięki temu oferujemy odpowiednią komunikacje wydarzenia, niepowtarzalne scenariusze, dostosowane do charakteru imprezy, specyfiki firmy i oczekiwań zaproszonych gości.
Zapewniamy całkowitą aranżację i koordynację Państwa imprez, poczynając od zaplanowania ich przebiegu aż po najdrobniejsze szczegóły techniczne. Oferujemy pełną obsługę projektu (scenariusz, reżyseria, oprawa scenograficzna, muzyczna, artystyczna, świetlna), silne zaplecze logistyczne, wyszkolony personel; Dbamy też o ich specyficzny i wyjątkowy charakter, a wszystkim uczestnikom zapewniamy komfortowe warunki, niezliczone atrakcje i doskonałą zabawę. Otrzymaliśmy już 4 – kotnie godło programu „Firma przyjazna klientowi” . Z Jet Events będą mieli Państwo „Święty spokój” przy realizacji projektu.

Dane kontaktowe

ul. Usypiskowa 12
02-386 Warszawa
www.jetevents.pl
tel: (0-22) 3 824 824
Mobile: +48 501-872-055
fax: (0-22 ) 3 824 825

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-09-02 14:15:12 | Ilość odsłon: 1682

Tagi