Miedzynarodowe Biuro Matrymonialne KOCHAJ !

katalog firm

Branża: Usługi internetowe | Województwo: śląskie | Miejscowość: Sosnowiec

Opis firmy Miedzynarodowe Biuro Matrymonialne KOCHAJ !

Międzynarodowe i Ogólnopolskie Biuro Matrymonialne to uczciwość, rzetelność i wysoki profesjonalizm, co zostało docenione przez Europejskie Zrzeszenie Biur Matrymonialnych przez przyznanie naszemu Biuru Certyfikatu i logo Zrzeszenia, Biuro otrzymało również Certyfikat Rzetelności KRD. Właściciel Biura - mgr Henryk Prządak - znany polski bioenergoterapeuta i radiesteta za swe wybitne osiągnięcia w wielu dziedzinach został uhonorowany umieszczeniem go w Encyklopedii Osobistości WHO is WHO i otrzymał stosowny Certyfikat ze Szwajcarii.
Biuro stosuje wyłącznie indywidualną obsługę swoich PT. Klientów, nie przyjmuje ofert towarzyskich ani sponsoringowych, sprawdza wiarygodność swoich klientów i bierze odpowiedzialność za dane zawarte w ofercie.
Na swojej stronie nie zamieszczamy żadnych ofert ani zdjęć swoich klientów. Oferujemy wyjazdy weekendowe, wczasy i imprezy dla Singli.
Serdecznie zapraszamy wszystkich samotnych- SAMOTNOŚĆ TO NAJGORSZE CO MOŻE SPOTKAĆ CZŁOWIEKA W KAŻDYM WIEKU ! -
Pomóżcie Państwo swemu szczęściu - życie tak szybko upływa...
Biuro czynne codziennie od pon. do piątku w godz. 10 - 17; zapisu można dokonać osobiście w Biurze, pocztą lub przez Internet.
CZEKAMY NA WSZYSTKICH UCZCIWYCH SAMOTNYCH PRAGNĄCYCH ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ I UŁOZYĆ SOBIE ŻYCIE !

Dane kontaktowe

www.kochaj.org
tel. stacj. (032) 785 03 02, (032) 726 56 09
tel. kom. 501 77 88 68, 501 32 68 57

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-08-07 13:18:13 | Ilość odsłon: 1245

Tagi