Międzynarodowe Biuro matrymonialne "KOCHAJ !"

katalog firm

Branża: Rozrywka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Sosnowiec

Opis firmy Międzynarodowe Biuro matrymonialne "KOCHAJ !"

Międzynarodowe i Ogólnopolskie Biuro Matrymonialne to uczciwość, rzetelność i wysoki profesjonalizm, co zostało docenione przez Europejskie Zrzeszenie Biur Matrymonialnych przez przyznanie naszemu Biuru Certyfikatu i logo Zrzeszenia, Biuro otrzymało również Certyfikat Rzetelności KRD. Własciciel Biura - mgr Henryk Prządak - znany polski bioenergoterapeuta i radiesteta za swe wybitne osiagnięcia w wielu dziedzinach został uhonorowany umieszczeniem go w Encyklopedii Osobistości WHO is WHO i otrzymał stosowny Certyfikat ze Szwajcarii.
Biuro stosuje wyłącznie indywidualną obsługę swoich PT. Klientów, nie przyjmuje ofert towarzyskich ani sponsoringowych, sprawdza wiarygodnośc swoich klientów i bierze odpowiedzialność za dane zawarte w ofercie.
Na swojej stronie nie zamieszczamy żadnych ofert ani zdjęć swoich klienów. Oferujemy wyjazdy weekendowe, wczasy i imprezy dla Singli.
Serdecznie zapraszamy wszystkich samotnych- SAMOTNOŚĆ TO NAJGORSZE CO MOŻE SPOTKAĆ CZŁOWIEKA W KAŻDYM WIEKU ! -
Pomóżcie Państwo swemu szczęściu - życie tak szybko upływa...
Biuro czynne codziennie od pon. do piątku w godz. 10 - 17; zapisu można dokonac osobiście w Biurze, pocztą lub przez Internet.
CZEKAMY NA WSZYSTKICH UCZCIWYCH SAMOTNYCH PRAGNĄCYCH ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ I UŁOZYĆ SOBIE ŻYCIE !

Dane kontaktowe

www.kochaj.org
Tel. stacj. (032) 785 03 02, (032) 726 56 09
Tel Kom. 501 77 88 68, 501 32 68 57

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-08-07 13:04:39 | Ilość odsłon: 1378

Tagi