Vision Jobs

katalog firm

Branża: Biura tłumaczeń | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Oława

Opis firmy Vision Jobs

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z większości języków świata, w tym również tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy. Tłumaczenia zlecamy tylko specjalistom posiadającym wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie. Staramy się już na etapie tłumaczenia zapewnić konsultację w kwestiach wątpliwych czy wymagających doprecyzowania przez Klienta. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.
Oferujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie , dzięki możliwości jakie daje Internet nasza działalność nie ogranicza się jedynie do rynku lokalnego lecz zasięgiem obejmuje praktycznie cały Świat. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin i branż w zakresie tłumaczeń.
Zlecenie tłumaczenia można przekazywać pocztą elektroniczną lub faksem, odbiór korespondencyjnie - bez wychodzenia z domu! Wszystkie nasze tłumaczenia objęte są ściśle klauzulą poufności. Wszelkie dane firm zlecających nam tłumaczenia, dane osobowe Klientów i ich kontrahentów oraz teksty do tłumaczenia i przetłumaczone uważamy za całkowicie poufne. Nasi tłumacze są zobowiązani do zachowania w całkowitej tajemnicy, dane osobowe przesłane nam za pośrednictwem formularza, poczty elektronicznej czy faksu, są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zlecenia i nie mogą być używane w celach reklamowych, marketingowych lub jakichkolwiek innych.
Więcej info na:
http://tlumaczenie-visionjobs.com
http://visionjobs.com

Dane kontaktowe

Telefon:071-303-2725
E-mail:info@visionjobs.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-07-21 21:49:44 | Ilość odsłon: 1641

Tagi