GARDENIA Projektowanie i zakładanie ogrodów

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Olsztyn

Opis firmy GARDENIA Projektowanie i zakładanie ogrodów

- Ogrody przydomowe i rezydencjonalne
- Zieleń miejska, tereny reprezentacyjne wokół budynków biurowych, hoteli, restauracji itp.
- Zieleń osiedlowa
- Tereny sportowe
- Rewaloryzacja parków i założeń zabytkowychZałożyliśmy naszą firmę po to, by Twoje życie mogło stac się lepsze. Dla Twojej satysfakcji stworzymy ogród Twoich marzeń.
Specjalnie dla Ciebie zatrudniliśmy szereg specjalistów, którzy pomogą w spełnieniu Twoich oczekiwań. Nie musisz martwić się o swój czas, jesteśmy dla Ciebie zawsze gdy nas potrzebujesz. To my dostosujemy się do Twoich potrzeb, rozumiejąc, że możesz mieć wolną chwilę dopiero późnym wieczorem lub wczesnym rankiem. Twoja wygoda jest dla nas niezmiernie ważna.
Gdy Twój ogród będzie już gotowy, dostaniesz od nas szczegółowe wskazówki jak najlepiej o niego zadbać. Nie będziesz musiał godzinami grzebać w książkach i internecie szukając wskazówek przy opiece nad roślinami czy architekturą ogrodową. Wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku. Nawet po zakończeniu wszystkich prac w ogrodzie, zawsze możesz liczyć na nasze darmowe porady, oczywiście w formie i terminie dla Ciebie dogodnym.
Jesteś dla nas kimś wyjątkowym, dlatego chcemy, żebyś w pełni mógł cieszyć się efektami naszej pracy. Specjalnie dla Ciebie stworzymy ogród, który będzie dla Ciebie wspaniałym miejscem wypoczynku i relaksu i którego każdy będzie Ci zazdrościł...


Nad projektem Twojego ogrodu pracuje cały sztab profesjonalistów: specjaliści z zakresu architektury krajobrazu, ogrodnictwa, oświetlenia ogrodowego, systemów nawodnień oraz małej architektury ogrodowej.U nas najlepiej, najtaniej, najbardziej profesjonalnie

Oferujemy usługi na terenie Olsztyna oraz okolic (do 50km bez dopłat)

nawet 70% zniżki na wykonanie projektu!!!

Dane kontaktowe

Kontakt (całodobowo, 7 dni w tygodniu, również w święta):

tel: 503 322 695
gg: 1752843
e-mail: gardenia.ogrody@wp.pl
http://www.gardenia.webd.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-05-01 23:03:28 | Ilość odsłon: 1642

Tagi