ODA Firlej

katalog firm

Branża: Rozrywka | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy ODA Firlej

Firlej to funkcjonalny i nowocześnie wyposażony obiekt w centrum Wrocławia.  Trzy klimatyzowane sale umożliwią Państwu organizację konferencji, szkoleń, targów, eventów firmowych, imprez dla dzieci, uroczystości okolicznościowych

Sala Widowiskowa – ta mieszcząca do 220 osób sala zapewni komfortowe warunki dla uczestników konferencji lub szkolenia. Podczas imprez klubowych mieści do 350 osób.
Kawiarnia – wyposażona w kanapy kawiarnia jest idealnym miejscem na przerwy kawowe lub mniej oficjalne szkolenie. Doskonale sprawdza się przy organizacji imprez firmowych – rautów, eventów a także uroczystości okolicznościowych. Sala jest przeznaczona dla maksymalnie 70 osób.
Mała Sala – mieści do 20 osób. Jest odpowiednia na szkolenie z udziałem niewielkiej grupy lub rozmowy rekrutacyjne W przypadku wynajęcia całego Firleja może zostać wykorzystana jako pomieszczenie dla kadry lub trenerów.

Firlej powstał z myślą o wydarzeniach gromadzących setki osób, dlatego zastosowano w nim rozwiązania architektoniczne, które zapewnią Państwu wygodę. W trakcie spotkań z dużą ilością uczestników docenią Państwo przestronne korytarze, szeroką przestrzeń i liczne przejścia pomiędzy pomieszczeniami.

Firlej położony jest w pobliżu węzła komunikacyjnego na jednej z głównych ulic w centrum Wrocławia, co zapewnia łatwy dostęp do instytucji biznesowych i atrakcji turystycznych miasta, a także dogodny i szybki dojazd z Dworca Głównego i lotniska.

Dane kontaktowe

Firlej
ul.Grabiszyńska 56
53-504 Wrocław
tel.071-795-66-67
event.firlej.wroc.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-04-22 13:05:00 | Ilość odsłon: 1435

Tagi