Drukarnia - Studio Graficzne - Reklama VNV Global Studio

katalog firm

Branża: Reklama | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Tarnów

Opis firmy Drukarnia - Studio Graficzne - Reklama VNV Global Studio

Firma VNV GLOBAL STUDIO istnieje na rynku informatycznym, poligraficznym, oraz reklamowym od 2005 roku. Misja i oferta naszej firmy to odpowiedź na duże zapotrzebowanie klientów na kompleksowe rozwiązania informatyczne, poligraficzne, oraz reklamowe na bardzo wysokim poziomie.

Jesteśmy młodą firmą, ale w tak krótkim, a jednocześnie długi okresie czasu zdobyliśmy liczne grono naszych klientów w tym firmy, instytucje, oraz klientów rynku indywidualnego. Nasza oferta stale się rozwija pod kątem jak najlepszego dopasowania naszych usług i sprzętu do Państwa oczekiwań.

Głównym celem firmy VNV GLOBAL STUDIO jest dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań w projektach graficznych jakie od nas oczekują, dostarczenie oczekiwanych usług informatycznych, oraz sprzętu i oprogramowania komputerowego dla każdego rodzaju rynku w Polsce, oraz krajach Europejskich – głównie specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie komputerów przenośnych – laptopów. Łącząc nasze doświadczenie poprzez współpracę z najlepszymi grafikami, oraz programistami, a także wiedzę z najnowszymi technologiami informatycznymi, skutecznie wykorzystujemy potencjał, jaki daje informatyka, oraz ludzie z nami współpracują.

Reklama jest pojęciem bardzo szeroko pojętnym, była jest i będzie podstawą rozwoju każdej firmy perspektywicznie patrzącej w przyszłość i chcącej zwiększyć swoje zyski. We współczesnym świecie nieustającej konkurencji i bardzo szybkich zmian zachodzących w gospodarce, potrzebne jest nowe spojrzenie. Reklama jest podstawą sukcesu. Wykonujemy każdy zlecony nam projekt począwszy od projektu, druku, konstrukcje do montażu.

Zapraszamy zatem do współpracy z naszą firmą – to co nas wyróżnia na rynku Polskim, oraz Europejskim z pośród innych firm tej samej branży to wzorowa, oraz kompleksowa obsługa klienta, a co za tym idzie utrzymanie konkurencyjnych cen i sposobu podejście do każdego klienta indywidualnie.

Dane kontaktowe

VNV Global Studio
Tel. (0) 607 85 55 85
biuro@vnv.com.pl
www.tanie-drukowanie.eu

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-02-02 17:03:19 | Ilość odsłon: 1538

Tagi