Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Hurtownie | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o.

Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. zarządza obiektem, w którym od 1992 roku znajduje się największy spożywczy rynek hurtowy na terenie Górnego Śląska. Rynek zlokalizowany jest w Katowicach, w samym środku aglomeracji Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, oraz w najbliższym sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych (autostrada A4, DK1, Drogowa Trasa Średnicowa).

Spółka posiada znaczącą pozycję na rynku hurtowym województwa śląskiego. Oferuje całodobowe, znakomite warunki do prowadzenia działalności handlowej w zwartym kompleksie obiektów dozorowanych przez całą dobę. Na powierzchni 10 hektarów znajdują się 4 hale i 2 wiaty o łącznej powierzchni ponad 37 tysięcy m² mieszczące stanowiska handlowe i magazynowe oraz pomieszczenia biurowe. Od 2000 roku na powierzchni 6,7 tysięcy m² funkcjonuje giełda owocowo – warzywna.

Na terenie Rynku sprzedaż artykułów spożywczych, chemicznych, przemysłowych oraz płodów rolnych prowadzi prawie 300 hurtowni, zatrudniających ponad 1000 osób, których rocznie obroty sięgają miliarda złotych.

Handlowcy oferują kilkanaście tysięcy rodzajów artykułów w cenach atrakcyjnych, z wydłużonym terminem zapłaty, a także dostawę towarów do siedziby klienta. Giełda owocowo - warzywna oferuje płody rolne oraz szeroki wybór owoców cytrusowych. Codziennie na Rynek wjeżdża około 2.500 samochodów.

Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. oferuje:
- stanowiska handlowo-magazynowe od 15 do 600m² i więcej, znajdujące się w 4 halach
- zadaszone miejsca pod wiatami
- stanowiska na terenie giełdy owocowo-warzywnej
- pomieszczenia biurowe
- powierzchnie reklamowe
- łącza telefoniczne, faks, radiowęzeł, Internet
- dogodne miejsca postojowe
- całodobowe dozorowanie

Na terenie obiektu znajduje się punkt pomocy medycznej, punkty gastronomiczne oraz myjnia i dezynfekcja samochodów spełniająca wymogi Unii Europejskiej.

Śląski Rynek Hurtowy Sp. z o.o. jest przyjazny środowisku, posiada zatwierdzony przez Prezydenta Miasta Katowice program gospodarki odpadami.

W ramach członkostwa w Stowarzyszeniu Polskie Rynki Hurtowe oraz World Union of Wholesale Markets (Światowy Związek Rynków Hurtowych), Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. prowadzi aktywną działalność na rzecz wspierania, rozwoju, promocji i integracji rynków hurtowych skupiających obrót towarami rolno-spożywczymi na obszarze Polski.

Dane kontaktowe

Telefony:
32 359 4100
32 359 4239
32 359 4178
32 359 4161

Fax:
32 359 4200

E-mail:
info@obroki.pl

WWW:
www.obroki.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-01-23 13:46:17 | Ilość odsłon: 1767

Tagi