Inspiracje

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Inspiracje

Firma „Inspiracje” jest nowoczesną pracownią architektury krajobrazu, specjalizującą się w sporządzaniu i realizacji projektów, związanych z terenami zieleni dla inwestorów prywatnych i publicznych.
W celu osiągnięcia najwyższej jakości usług współpracujemy z najlepszymi, tworząc interdyscyplinarny zespół, składający się z architektów krajobrazu, architektów, ogrodników oraz grafików.
Promujemy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie architektury krajobrazu oraz wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały.
Nasze podejście do przedmiotu wynika z pragnienia, aby projektowanie przestrzeni było sztuką. Dlatego ciągle uczymy się i rozwijamy, poszukując własnego, niepowtarzalnego stylu.
W projektowaniu poszukujemy harmonii, piękna i estetyki. Staramy się, aby projektowana przestrzeń była integralną częścią najbliższego otoczenia, podkreślając jego walory i w pełni oddając niepowtarzalny charakter projektowanego miejsca.

Specjalizujemy się w prowadzeniu kompleksowych inwestycji w zakresie architektury krajobrazu, obejmujących projektowanie, zakładanie oraz pielęgnację terenów zieleni dla klientów prywatnych i publicznych.

Dane kontaktowe

Bora-Komorowskiego 33/24 Warszawa 03-982

Informacje o wpisie

Data dodania: 2008-01-14 13:35:39 | Ilość odsłon: 1464

Tagi