ABC-KLIMA

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: śląskie | Miejscowość: Bielsko-Biała

Opis firmy ABC-KLIMA

Profil naszej działalności obejmuje sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.
Wysoką jakość naszych wyrobów i usług osiągamy dzięki procesom opartym na ISO 9001.
Do naszych głównych odbiorców należą zarówno duże przedsiębiorstwa i spółki ( Fiat Auto Poland, Elektrobudowa S.A., Trelleborg, Nikelman) jak i indywidualni klienci.
Podstawowym celem działania firmy ABC-KLIMA. jest dostarczanie wyrobów i usług na takim poziomie jakości i cen, które byłyby oczekiwane i akceptowane przez naszych odbiorców. W tym celu wszyscy pracownicy są zaangażowani w systematyczne działania organizacyjno-techniczne, doskonalące jakość wykonywanych usług co najmniej do poziomu uznanego przez klientów za najwyższy wśród naszych konkurentów
Zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego jesteśmy jedyną z nielicznych firm w Polsce, która oprócz profesjonalnie wykonanego montażu oferuje swoim klientom tak duży zakres usług wliczonych w koszt zakupu urządzeń klimatyzacyjnych.
Są to min:
• całodobowy serwis
• stały serwis gwarancyjny na wykonane roboty i dostarczone urządzenia (bezpłatnie przez okres 2 lat gwarancji)
• serwis konserwatorski po upływie okresu gwarancyjnego
• kompleksowe i specjalistyczne przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne - 2 x w roku- (bezpłatnie przez okres 2 lat gwarancji)
• prowadzenie książek obiektów
• okresowe przeglądy wszelkich instalacji

Posiadamy osobny dział firmy zajmujący się serwisami z własną mobilną załogą serwisantów będących do dyspozycji naszych klientów 24h na dobę.
Działamy sprawnie i szybko. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. Naszym celem jest wykonanie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego i złożonego zlecenia, w umówionym terminie. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że czas jest wartością bezcenną, nie tylko dla nas ale i dla naszych klientów.
Pracownicy firmy ABC-KLIMA zajmujący się zarówno montażem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych jak i serwisem, posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe, certyfikaty i okresowo odbywają niezbędne szkolenia, poprawiające jakość wykonywanych przez nich usług oraz poszerzające ich wiedzę i umiejętności.

Oprócz niezbędnych umiejętności praktycznych i merytorycznych, cechują się wysoką kulturą osobistą i umiejętnościami interpersonalnymi niezbędnymi w kontaktach z klientami.


Każdy klient naszej firmy traktowany jest indywidualnie. Pragniemy być dokładnym partnerem w biznesie i spełniać pokładane w nas oczekiwania. Dlatego też staramy się być elastyczni i budować zaufanie poprzez efekt naszej pracy. Chcemy poszerzać stałe grono klientów poprzez oferowanie niezmiennie wysokiej jakości usług i konkurencyjnych cen. Satysfakcja klienta jest dla nas powodem do dumy.

Pragniemy, aby urządzenia oferowane przez naszą firmę stanowiły produkty niezawodne, doskonalej jakości i konkurencyjne cenowo.

Dane kontaktowe

ABC-KLIMA
UL. SZARYCH SZEREGóW 26
43-346 BIELSKO-BIAłA

TEL; 033 821 09 77
FAX; 033 821 08 15
MOBILE: 696 66 93 66
WWW.ABC-KLIMA.PL
biuro@abc-klima.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-12-04 19:34:41 | Ilość odsłon: 1522

Tagi