Pentagos Rafał Piasecki

katalog firm

Branża: Agencje modelek | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Pentagos Rafał Piasecki


Kwatery prywatne - noclegi - pokoje gościnne - zakwaterowanie - Poznań - wynajem domów
Od wielu lat oferujemy Państwu wynajem mieszkań, domów oraz pokoi gościnnych w Poznaniu. Zapewniamy wysoki standard lokali i miłą obsługę. Prosimy o kontakt z nami, a pomożemy Państwu znaleźć najlepsze noclegi i kwatery w Poznaniu na Targi MTP oraz w celach turystycznych i biznesowych. Jeśli chcecie Państwo poznać i zwiedzić centrum Poznania to proponujemy noclegi i pokoje gościnne oraz apartamenty położone w różnych częściach Poznania. Tanie spanie tylko u nas.
Agencja Hostess, modelek, tłumaczy, fotomodelek i fotomodeli, personel
Na Państwa życzenie wyszukujemy hostessy, tłumaczki i tłumaczy, modelki, fotomodelki, modeli, fotomodeli, barmanów oraz inny personel do pracy na targach, promocjach, bankietach, sesjach zdjęciowych z odpowiednimi kwalifikacjami, zgodnie z Państwa preferencjami. Z większością kandydatów mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie po zalogowaniu się.

Wynajem sprzętu audio-wizualnego – multimedia, światło, obraz i dźwięk
Oferujemy wypożyczanie sprzętu na targi w Poznaniu i Wielkopolsce, a także na terenie całej Polski. Zapewniamy cały zakres usług medialnych. W ofercie posiadamy: telewizory plazmowe, monitory LCD, plazmy bezszwowe, ekrany holograficzne, projektory, ekrany do projekcji tylniej i przedniej, ekrany diodowe LED, zestawy komputerowe, nagłośnienie, oświetlenie, skanery rzucające logo, wideo filmowanie, organizację moderatora, organizacja dj ( dee-jaya )
Catering (katering) – kanapki, tartinki, koreczki

Organizujemy profesjonalną obsługę gastronomiczną na imprezy targowe, konferencje, przyjęcia, imprezy firmowe, bankiety. Zapewnimy obsługę baru, zorganizujemy grilla
Wypożyczamy sprzęt AGD na targi: lodówki, kostkarki do lodu, dystrybutory, nalewaki do piwa oraz inne dodatki: zastawy, sztućce, szklanki, kufle itp.

Sprzątanie i ochrona stoisk targowych – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Nasze doświadczenia w usłudze ochrona i sprzątanie stoisk na terenie MTP sięgają 1993 roku. Na czas imprez targowych zatrudniamy sprawdzonych ludzi i mogą mieć Państwo pewność, że nasi pracownicy są odpowiedzialni powierzonego im zadania oraz mają wysoka kulturę osobistą. U nas macie Państwo pewność, że osoba, która jest zatrudniona przy pilnowaniu mienia lub sprzątaniu robi to sumiennie, a oprócz tego jest kontrolowana

Dane kontaktowe

PENTAGOS Rafał Piasecki
Os. Winiary 36/ 2
60 - 665 Poznań
NIP 781 - 103 - 06 - 13
Biuro:

Ul. Szronowa 18/3 , wjazd od ulicy Świt
60 - 375 Poznań

Phone / Fax +48 61/ 8 62 92 82
Internet phone +48 22 3 89 65 55
Mobile : +48 501 254 024
+48 500 269 166

E-Mail : pentagos@neostrada.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-10-31 15:35:44 | Ilość odsłon: 1741

Tagi