Dakom

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Dakom

DAKOM jest firmą specjalizującą się w produkcji eleganckich pokrowców na odzież i galanterię, dla odbiorców hurtowych i detalicznych.

Działalność firmy rozpoczęła się w 1994 roku. Na rynku polskim nie było wówczas producenta eleganckich pokrowców odzieżowych, a pokrowce nie były standardowym dodatkiem oferowanym klientom eleganckich sklepów i salonów. Wzory poszczególnych modeli zostały więc zaczerpnięte z Włoch, a w ciągu lat praktyki technologia produkcji została rozwinięta tak, aby optymalnie spełnić oczekiwania klientów. Trudno jest szyć lepiej, szybciej i taniej niż robi to nasza firma.

Obecnie firma DAKOM szyje kilkadziesiąt tysięcy pokrowców rocznie , zaopatrując ponad 50 firm, w tym renomowane sieci salonów z modą ślubną oraz biznesową czy wizytową.

Dziś coraz więcej firm oferujących suknie ślubne i wizytowe, garnitury, futra, kapelusze traktuje pokrowiec jako standardowy dodatek do zakupu, świadczący o wysokiej jakości i trwałości sprzedawanych produktów.

Za każdym razem, kiedy klient sięga po kupiony u Państwa garnitur, płaszcz, suknię czy kapelusz, widzi logo Państwa firmy. Planując kolejny zakup na pewno chętnie wróci do firmy , która towarzyszy mu na co dzień, chroniąc ulubione stroje.

Korzystając z naszej oferty będą mogli Państwo zaoferować swoim klientom:

* eleganckie opakowanie
* dodatek gratis do zakupów
* wizytówkę sklepu, która trwale pozostanie u klienta i przez lata będzie przypominać o jakości produktów i serwisu

Dane kontaktowe

DAKOM
ul. Lisia 15B
05-410 Józefów
tel: +48 22 664 50 25
tel: +48 603 781 098

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-10-25 14:06:13 | Ilość odsłon: 1537

Tagi