IMAGINEO

katalog firm

Branża: Poligrafia | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wałbrzych

Opis firmy IMAGINEO

Firma IMAGINEO zajmuje się nisko i średnionakładowym wypalaniem, oraz wykonywaniem nadruków na płytach CD, DVD, Mini CD, Business Card CD. Oferujemy produkt o najwyższej jakości w najniższej cenie na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy i do skorzystania z naszych usług.

Zespół IMAGINEO.

O firmie.

Firma IMAGINEO to dynamiczny zespół doświadczonych pracowników. Markę IMAGINEO na rynku poligraficznym budujemy wspólnie od niedawna, i dzięki temu w odróżnieniu od firm istniejących od kilku lat dysponujemy wyłącznie najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia nam oferowanie nadruków CD DVD najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Politykę naszej firmy opieramy na przekonaniu, że tylko poprzez ciągłe inwestycje w nowe technologie i sprzęt jesteśmy wstanie zaspokajać potrzeby naszych klientów.

IMAGINEO to firma oparta na zasadach e-biznesu. Przy użyciu Internetu jesteśmy w stanie błyskawicznie odebrać zamówienie, nanieść ewentualne poprawki na dostarczony projekt,aby ostatecznie kurier mógł dostarczyć do Państwa firmy bądź domu płyty CD DVD nagrane identycznie z oryginałem i zadrukowane tak jak tylko sobie Państwo zażyczą, przy zachowaniu najwyższej jakości druku.

JAKOŚĆ, SZYBKOŚĆ, NISKA CENA, NIEZAWODNOŚĆ- dążymy do tego aby te hasła były wymieniane wraz z nazwą naszej firmy. Zależy mam przede wszystkim aby IMAGINEO została uznana przez Państwa za firmę godną polecenia. Dlatego wszystkie zamówienia realizujemy solidnie oraz tak szybko, jak tylko pozwala nam na to wydajność naszych linii produkcyjnych.

Dane kontaktowe

IMAGINEO - Stanisław Korzeniewski
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 85
58-309 Wałbrzych
NIP: 886-271-55-92 REGON: 020512463
tel. 664-936-446

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-09-06 08:15:48 | Ilość odsłon: 1481

Tagi