PRIMA P.P.H.U. Ewa Gęca

katalog firm

Branża: Organizacja imprez | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Lublin

Opis firmy PRIMA P.P.H.U. Ewa Gęca

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę naszej firmy, która zajmuje się kompleksową organizacją oraz prowadzeniem i obsługą imprez artystycznych na wysokim profesjonalnym poziomie. Zajmujemy się także doradztwem muzycznym, wokalnym i choreograficznym. Jesteśmy grupą ludzi z bogatym doświadczeniem, oraz profesjonalnym przygotowaniem. Organizujemy zabawy dla dzieci i dorosłych. Prowadzone są one z wykorzystaniem metod pedagogiki zabawy.

Planując imprezę rekreacyjną lub promocyjną, festyn zakładowy, event, seminarium lub spotkanie integracyjne,zetkną się Państwo z potrzebą zorganizowania części rekreacyjno-rozrywkowej. Jest to tym trudniejsze, iż rynek imprez masowych w naszym kraju ulega przeobrażeniu i to, co jeszcze niedawno było modne - takim już nie jest, a w cenie są wszelkiego rodzaju nietuzinkowe pomysły i rozwiązania.

Firma nasza przygotowana jest, aby wspomóc Państwa w tym zadaniu - oferując nie tylko najnowocześniejsze urządzenia do zabawy i współzawodnictwa (m.in. dmuchance, systemy laserowe, urządzenia mechaniczne), ale także doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć wywodzące się z blisko kilkunastoletniej obecności na rynku. Skontaktujcie się z nami! Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby sprawić, żeby impreza nabrała UROKU!

Dane kontaktowe

PRIMA P.P.H.U. Ewa Gęca
ul. Juliusza Kossaka 79
20-358 Lublin
603917525; 817453193
info@prima.nazwa.pl
prima_imprezy@poczta.onet.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-07-15 16:19:27 | Ilość odsłon: 1509