Dragon- nawigacje

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Dragon- nawigacje

Jesteśmy firmą związaną z nawigacją od pięciu lat, co oznacza duże doświadczenie w tak młodej branży. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów. To dla państwa monitorujemy rynek urządzeń nawigacyjnych eliminując nieudane rozwiązania, a uczestnicząc aktywnie w doskonaleniu atrakcyjnych produktów. Jesteśmy wielkopolskim przedstawicielem amerykańskiego lidera technologii związanej z GPS, firmy GARMIN. Współpracujemy również z innymi producentami sprzętu nawigacyjnego, jednocześnie konsekwentnie eliminując ze sprzedaży firmy nastawione na krótkotrwały efekt przy pomocy agresywnej reklamy. Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do ludzi lubiących podejmować świadome decyzje, ceniących profesjonalizm i stawiających nam wysokie wymagania, pomagając nam w ten sposób doskonalić naszą firmę.

Zadowolonym klientom dziękujemy za powierzone nam zaufanie, naszych przyszłych klientów zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnie przygotowanych doradców, a niezadowolonych...

...jeśli tacy są to chcemy o tym wiedzieć, wyciągać wnioski z naszych błędów, jeśli to możliwe naprawić je i doprowadzać wszystkich do celu zgodnie z ideą proponowanych przez nas urządzeń.


Dane kontaktowe

DRAGON-GPS


ul. Wierzbięcice 17

61-561 Poznań

www.dragon-gps.pl

e-mail kontaktowy: daria@dragon-gps.pl

tel (61) 8354466

fax (61) 8354537
Nasze współrzędne geograficzne:

N 52°23,51’ E 016°55,15’

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-07-05 11:43:39 | Ilość odsłon: 1441