Defka

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Defka

ODLEWNIA ŻELIWA

DEFKAKatowice 07. 05. 2007

Adres:

ul. Borki 20a

40-348 Katowice

Tel. 602 110 819

Tel. 204 99 22 (23)

Fax. 204 99 24

Tel. 501 516 007

Szanowni PaństwoPragniemy przedstawić Państwu oferte naszej firmy.

Odlewnia żeliwa „DEFKA” jest aktualnie na etapie restrukturyzacji kadrowej oraz technologicznej, która stanowi kolejny krok na drodze konsekwentnego rozwoju firmy.Inwestycja w infrastrukturę produkcyjną jest potwierdzeniem podstawowej strategii firmy. Wyznaczony przez nią kierunek rozwoju to nowoczesna technologia odlewnicza, a wsparcie zapewnia zaplecze kadrowe regionu oraz doświadczenie. Inwestycja tworzy infrastrukturę pozwalającą w efektywny i konkurencyjny sposób projektować oraz produkować części odlewnicze o najwyższej złożoności technicznej i technologicznej.Całość przedsięwzięcia, mającego w zamyśle stworzyć centrum odlewnictwa i technologii szerokopasmowej dla obszaru znacznie wykraczającego poza rynek krajowy, obliczone jest na kilka lat i realizowane będzie etapowo.Firma „DEFKA” dysponuje aktualnie zapleczem pozwalającym sprostać każdym potrzebom w zakresie produkcji i dystrybucji elementów, części fragmentów odlewniczych. Nasze biura, laboratoria, hale produkcyjne i magazyny pozwalają realizować w sposób wysoce efektywny dostawy na rynek krajowy, jak również na pozostałe rynki europejskie. Istnieje przy tym łatwa możliwość rozbudowy zaplecza w krótkim czasie. Firma wykorzystuje najnowsze, dostępne obecnie technologie odlewnicze. Wdrażając technologie produkcyjne dołożono szczególnych starań dla uzyskania maksymalnej ich elastyczności. Pozwala to na zindywidualizowanie produktu i dopasowanie go także do nietypowych wymagań klienta.Otwarcie zakładu produkcyjnego z doświadczeniem przedsiębiorczym założonym w 1946 roku, jest rzetelną i wiarygodną, przestrzegającą zasad etyki kupieckiej, akceptującą zasady kodeksu honorowego firma „DEFKA”.

Otwarcie zakładu produkcyjnego z doświadczeniem przedsiębiorczym założonym w 1946 roku, jest rzetelną i wiarygodną, przestrzegającą zasad etyki kupieckiej, akceptującą zasady kodeksu honorowego firma „DEFKA”.

Odlewnia „DEFKA” działa w branży przemysłu maszynowego od 1946r.

Składa się z dwóch wydziałów produkcyjnych:· odlewni żeliwa szarego i sferoidalnego, niskotopliwego

· wydziału mechanicznego dokonującego obróbki odlewów surowych,

· wytwarzającego części ze stali i materiałów kolorowych oraz

· wydawanie atestów

Zatrudniamy obecnie 130 pracowników, których bogate doświadczenie zawodowe, zaangażowanie i pracowitość umożliwiają wypełnienie naszej dewizy:• wysoka jakość produkcji,

• krótkie terminy realizacji zamówień,

• konkurencyjne ceny

• wydawanie atestówPrzedsiębiorstwo wdraża obecnie System Zapewnienia Jakości wg ISO-9002, który ma umożliwić nam jeszcze w wyższym stopniu spełnianie wymagań klientów pod względem wymiarowym, jakościowym i cenowym.

Aktualnie:wykonujemy:1. odlewy żeliwne surowe i obrobione,

2. armaturę wodociągową,

3. części stalowe i z materiałów kolorowych,oferujemy:1. obróbkę skrawaniem w szerokim zakresie,

2. wykroje z pras, w tym z prasy dokładnego wykrawania,

3. wałki wielowypustowe - walcowane na zimno,

4. krzywki płaskie,

5. modele odlewnicze,

6. obróbkę cieplno-chemiczną.

7. wydajemy atesty

Celem zapoznania się ze szczegółowym opisem naszych możliwości wytwórczych zapraszamy na stronę:www.odlewnie.eu

Dane kontaktowe

Katowice 07. 05. 2007

Adres:

ul. Borki 20a

40-348 Katowice

Tel. 602 110 819

Tel. 204 99 22 (23)

Fax. 204 99 24

Tel. 501 516 007

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-05-09 09:00:38 | Ilość odsłon: 1531

Tagi