GO General Outsourcing s.c.

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy GO General Outsourcing s.c.

GO General Outsourcing jest firmą z nowatorskim podejściem do kwestii zarządzania przedsiębiorstwem i osobistym zaangażowaniem jej właścicieli w realizowane projekty. GO powstało na bazie wiedzy i doświadczenia ludzi, których kwalifikacje i umiejętności wzajemnie się uzupełniają. Współpracując z nami, otrzymują Państwo świeże i wszechstronne spojrzenie na zarządzanie biznesem oraz nietuzinkowe rozwiązania.

GO zostało założone z myślą o wsparciu małych i średnich przedsiębiorstw w rozwoju ich wiodącej działalności oraz odciążeniu w tych procesach, które nie stanowią istoty Państwa biznesu i które są ośrodkami generowania kosztów zamiast przychodów, będąc jednocześnie warunkami koniecznymi dla istnienia organizacji, obsługi kluczowych procesów oraz spełnienia wymogów prawnych.

Naszą misją, a jednocześnie propozycją dla Państwa jest nasze hasło:

Zajmij się prawdziwym biznesem. My zadbamy o resztę.

Jesteśmy młodą, rozwojową firmą, której właściciele mają wizję - chcą stworzyć przedsiębiorstwo, które zapewni Państwu najwyższej jakości, kompleksowe, zintegrowane usługi administracyjne, tak by Państwo mogli skupić się na tym, co dla Was naprawdę ważne.

Wsparcie, jakie oferujemy Państwu przy realizacji ich podstawowych działań to znalezienie najlepszych specjalistów na rynku pracy oraz wykwalifikowanej siły roboczej, która zapewni funkcjonowanie i optymalizację najważniejszych procesów w Państwa przedsiębiorstwie, a także doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi - najważniejszym składnikiem Państwa sukcesu.

W przypadku procesów nie stanowiących istoty Państwa działalności oferujemy ich przeprojektowanie, aby mogły być realizowane na zewnątrz Państwa firmy bez utraty kontroli nad nimi. Jeśli zdecydujecie się Państwo zlecić nam ich obsługę, zatrudnimy w tym celu Państwa pracowników, którzy dotychczas zajmowali się tymi procesami, lub poszukamy nowych specjalistów - zależnie od Państwa preferencji.

Szczegóły oferowanych przez nas usług znajdziecie Państwo w naszym serwisie www. Prosimy jednak mieć na uwadze, że każdy zgłaszający się do nas Klient jest traktowany indywidualnie i nasza oferta jest dostosowywana do jego potrzeb. Nie podejmujemy się zleceń, jeśli nie jesteśmy w 100% przekonani o ich pozytywnych rezultatach.

Dane kontaktowe

GO General Outsourcing s.c.
ul. Konwaliowa 30/32
03-195 Warszawa
tel. +48 22 425 96 30
fax +48 22 425 96 31

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-04-01 21:47:49 | Ilość odsłon: 1746

Tagi