NET-ON

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy NET-ON

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej. Nasze usługi obejmują większość dziedzin informatyki w oparciu o szeroki wachlarz doświadczeń. Nasi inżynierowie niosą Państwu pomoc począwszy od stworzenia stanowiska pracy, poprzez: administrację, konserwację, serwis, budowę systemów informacyjnych, projektowanie stron WWW, budowę i administrację baz danych, budowę sieci typu LAN i WLAN, opiekę nad sprzętem komputerowym, stawianie serwerów i zabezpieczanie danych.


Pragniemy pomagać naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez zastosowanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Dzięki naszej firmie Klient może całkowicie zaangażować się w pracę swojej firmy i obsługę swoich klientów nie martwiąc się o działanie struktury informatycznej. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego z Klientów oraz dostarczanie kompleksowej oferty, dzięki czemu nie ma konieczności poszukiwania poszczególnych komponentów systemu informatycznego u wielu dostawców.

Dane kontaktowe

Krzysztof Holtz
kholtz@net-on.pl
ul. Jabłońskiego 13/1
80-766 Gdańsk

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-03-19 00:52:17 | Ilość odsłon: 1563