YARSTON

katalog firm

Branża: Oprogramowanie | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy YARSTON

YARSTON jest firmą informatyczno-prawną. Od 10 lat zajmuje się opracowywaniem programów komputerowych służących do realizacji wymagań nakładanych na firmy przez przepisy prawne. W ofercie znajdują się programy do podstawowej obsługi firm: fakturowanie, księgowość, kadry, płace, wzory umów i dokumentów, deklaracje podatkowe, kalkulator odsetkowy i wiele innych.
Firma specjalizuje się również w programach bardziej zaawansowanych – do bhp (ocena ryzyka, audyty stanowisk pracy, wypadki przy pracy, szkolenia bhp, zarządzanie personelem, środki ochrony indywidualnej, instrukcje stanowiskowe bhp ...), haccp, iso, windykacji należności oraz prezentacji przepisów prawa.
Wśród blisko 10.000 użytkowników są wielkie i znane firmy takie jak koncern naftowy, elektrownie, firmy konsultingowe, wyższe uczelnie oraz bardzo dużo mniejszych. To unikalne oprogramowanie w krótkim czasie zdobyło znaczącą pozycję w Polsce, a przez wielu jest uznawane za najlepsze na rynku.
Programy te są uznawane za wyjątkowo przyjazne ze względu na łatwość obsługi i intuicyjność. Są szczególnie cenione za rozwiązania merytoryczne oraz bogatą zawartość aktualnych przepisów prawnych z danej dziedziny.
Programy są zbudowane w nowoczesnej 3-warstwowej architekturze, pracują w sieci, a poprzez internet nawet w różnych miejscowościach.


Dane kontaktowe

YARSTON
ul. Tęczowa 65
53-601 Wrocław
tel: 071 78 18 720, fax 071 78 18 722,
www.bhp1.pl, yarston@bhp1.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-02-14 10:26:32 | Ilość odsłon: 1667