Agencja Koncertowa PROART

katalog firm

Branża: Organizacja imprez | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Agencja Koncertowa PROART

Od czasu powstania nasza firma rozwijała się bardzo dynamicznie nabierając wciąż nowych doświadczeń dzięki temu, że regularnie oferujemy nasze usługi w zakresie organizacji imprez dla miast, firm i osób prywatnych. Gwarantujemy kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie. Negocjacje z naszą firmą w zakresie rodzaju i ilości świadczonych przez nas usług przebiegają zawsze w miłej atmosferze, gdyż działamy bardzo elastycznie dostosowując się do życzeń, zapotrzebowania i możliwości techniczno-organizacyjnych naszych klientów.

Naszym atutem są imprezy plenerowe, które możemy zorganizować w dowolnie wybranym miejscu. Wszystkie nasze imprezy mają zabezpiecznie techniczne. Dysponujemy profesjonalnymi halami, wyposażamy je w niezbędny sprzęt, jak również w oświetlenie, ławostoły, posiadamy profesjonalne estrady, oświetlenie i nagłośnienie estradowe zabezpieczające raydery gwiazd polskiej (nie tylko) estrady, garderoby i tym podobne.

Zapewniamy nie tylko sprzęt, ale także fachową i kompetentną obsługę. Dla uatrakcyjnienia wieczoru proponujemy uczestnictwo zespołów muzycznych oraz wykonawców muzyki pop, folk, jazz, rock itp. Na specjalne życzenie przygotowujemy imprezy z indywidualnym programem. Dysponujemy dynamicznym i pomysłowym zespołem osób, który pomoże Państwu zaprojektować a następnie zorganizuje niezapomnianą imprezę.

Organizujemy także przyjęcia, bankiety. W zależności od potrzeb możemy zorganizować imprezę plenerową lub salonową. Zapewniamy obsługę wykwalifikowanego personelu kelnerów oraz szefów kuchni. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się potrawy kuchni polskiej, śródziemnomorskiej oraz najbardziej wyszukane specjały zadawalające podniebienia najwybredniejszych smakoszy.

Dane kontaktowe

Artur Kułakowski - Dyrektor Artystyczny

kom: 0-609-295-099
e-mail: proart@proart.wroclaw.pl


Ewa Kułakowska - Dział Marketingu

kom: 0-693-925-000
tel: (0-71) 322-11-39
tel/fax: (0-71) 322-06-12
e-mail: kulakowska@proart.wroclaw.pl

ul. Sienkiewicza 6/53
50-335 Wrocław

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-01-30 13:19:36 | Ilość odsłon: 2337

Tagi