P.W."TĘCZA"

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: podlaskie | Miejscowość: Białystok

Opis firmy P.W."TĘCZA"


ZAPAMIETAJ ... !!!
Studni nie należy kopać w czasie pożaru, a basenu budować, gdy na dworze jest upał.
Najlepiej decydować się już w zimie. Pozwoli to uniknąć zbędnego spiętrzenia prac, a także da pewne oszczędności.

www.pwtecza.com

SKŁADANE BASENY REKREACYJNE

Przydomowe baseny kojarzą się jako luksusowy dodatek do rezydencji amerykańskich milionerów. Tymczasem współczesna technologia umożliwiła wyprodukowanie składanego basenu, który w pełni zastępuje basen stacjonarny - przy stosunkowo niskich kosztach. Jest to oferta dla wszystkich którzy mają przydomowy ogródek czy też działkę.
W Europie Zachodniej od lat popularne są składane baseny rekreacyjne o dużych kubaturach. To właśnie na nich rozgrywane są halowe regaty na deskach surfingowych. Łatwy montaż i demontaż pozwala na dowolną mobilność, ale także nie zmusza do wykonywania projektu architektonicznego, wykopywania i zbrojenia niecki basenowej, zdobywania zezwoleń. Stelaż basenu jest zbudowany z giętkich rur ze stali nierdzewnej ocynkowanej. Folia basenu wzmocniona specjalną nitką, nie wymaga żadnej konserwacji. Jest zabezpieczona antybakteryjnie, antygrzybicznie i filtrem UV przed promieniami słonecznymi.
Aby utrzymać czystość wody przez cały sezon, w basenie znajduje się układ filtracyjny działający w obiegu zamkniętym.
W skimmerze jest filtr workowy, który zatrzymuje zanieczyszczenia spływające z powierzchni wody. Ze skimmera woda przechodzi do pompy, w której znajduje się drugi filtr i po kolejnym przefiltrowaniu oczyszczona woda wraca do basenu.
Oprócz oczyszczania mechanicznego wymagane jest oczyszczanie biologiczne czyli odpowiednie stosowanie środków chemicznych. Ilość środków chemicznych jest uzależniona od wielkości basenu. Do rozstawienia basenu nie potrzeba żadnych przygotowań podłoża, basen może być rozłożony na trawie. Po sezonie wystarczy go wysuszyć, złożyć i ... do zobaczenia w przyszłym sezonie. Na zimę nie wymaga prac konserwacyjnych. W cenie basenu zawarte jest wyposażenie: pompa, układ filtracyjny, drabinka, odkurzacz dna basenu, instrukcja montażu. Basen ma 5 letnią gwarancję oraz Certyfikat Jakości ISO 9001.
Nasze baseny to dobry pomysł na stworzenie niezbyt kosztownego sezonowego „Aquaparku”, w którym naukę pływania można połączyć z zabawą. Po wakacjach basen można przenieść do sali gimnastycznej lub innej zaadaptowanej na salę sportową, gdzie przez cały rok będzie służył tak samo jak basen stacjonarny.

Gdzie klimat umiarkowany tam najlepszy basen składany.


BASEN STACJONARNY

BLUESPRING - basen jest rezultatem projektu, który ewoluował przez 10 lat. Jest to produkt o dużej wszechstronności (wielkiej wręcz), który może być:
· ponad ziemią – np. na stoku twego ogrodu
· częściowo umieszczony pod ziemią - przez wkopanie tylko części ze 125 cm
· całkowicie wkopany - bez żadnego budowania ścian - dzięki nowemu systemowi podtrzymującemu ziemię.MINIBASEN Z HYDROMASAŻEM

Mini Basen z Hydromasażem „IDROMAS”. To prosty i elegancki, 4-osobowy, okrągły basen o średnicy 2 m. Wyposażony jest w hydromasaż z 9 dyszami, elektroniczną kontrolę wlotu powietrza, wysokiej klasy automatyczne ogrzewanie wody z kontrolą temperatury do 40 °C i 8 dniowy cykl programowania dla systemu filtracyjnego z pompą. Z basenu można korzystać zarówno w domu jak i na tarasie czy też w ogrodzie. Specjalne przykrycie tworzące kapsułę na wzór
termosu umożliwia nam korzystanie z Idromas na zewnątrz, nawet w czasie zimy. Przykrycie chroni przed utratą ciepła i zanieczyszczeniami.

IDROMAS to gwarancja odpoczynku, relaksu i poprawy samopoczucia.Dane kontaktowe

P.W."TĘCZA"
Wiesław Małyszko
GG: 6808169
Skype; pwtecza1133
0604712277

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-01-24 16:56:12 | Ilość odsłon: 1598

Tagi