Betmor - Poligrafia s.c.

katalog firm

Branża: Poligrafia | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Betmor - Poligrafia s.c.

Firma Betmor - Poligrafia s. c. powstała z mariażu dwóch firm poligraficznych, których właścicielami byli doświadczeni fascynaci druku. Przez zespół ludzi zatrudnionych w firmie przemawiają lata doświadczeń, co wpływa na dobrą organizację pracy, profesjonalną obsługę klienta oraz wysoki poziom drukowanych prac.

Oferta firmy obejmuje kompleksową obsługę w zakresie poligrafii - od przygotowania pracy, poprzez druk i w końcowym etapie szeroko pojętą oprawę introligatorską. Usługi świadczone przez drukarnię Betmor trafiają do obszernego grona odbiorców, reprezentujących branże przemysłowe, handlowe, jak również instytucje administracyjne. W procesie realizacji projektu zespół dokłada wszelkich starań, by przygotowany materiał spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesny system poligraficzny oparty na maszynie offsetowej marki Heidelberg Speedmaster, drukującej w pięciu kolorach do formatu B2, zapewnia najwyższą jakość druku przy zachowaniu niskich cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami i przesłanie do nas zapytania dotyczącego kalkulacji druku.

Dane kontaktowe

Betmor - Poligrafia s.c.
ul. Chlebowa 16
61-003 Poznań
dz. handlowy: 061 654 06 83
fax: 061 654 06 82

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-01-15 12:54:01 | Ilość odsłon: 1675

Tagi