Air Technika Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Air Technika Sp. z o.o.

Firma Air Technika jest firmą specjalizującą się w dostawie i montażu sprzętu klimatyzacyjnego i wentylacyjnego. Nasza oferta obejmuje sprzęt klimatyzacyjny CARRIER / TOSHIBA od przenośnych urządzeń po kompleksowe instalacje klimatyzacyjne biur, obiektów użyteczności publicznej, sklepów, magazynów, hal itp. Proponowane przez nas urządzenia znajdują się we wszystkich przedziałach cenowych, dostępne są w szerokim wachlarzu zastosowań oraz we wszelkich możliwych konfiguracjach. Będąc częścią firmy Carrier, która posiada sieć dealerską w całej Polsce, realizujemy obiekty na terenie całego kraju.

W roku 2006 firma Air Technika wykonała realizacje między innymi dla:
- 1 Urząd Skarbowy w Poznaniu
- Izba Skarbowa w Poznaniu
- Inter IKEA Centre Polska
- Volkswagen Poznań
- PBG Wysogotowo
- PKP Polskie Linie Kolejowe
- Politechnika Poznańska
- Instytut Techniki Budowlanej

Air Technika Sp. z o.o. jest również autoryzowanym dystrybutorem szaf klimatyzacyjnych ścisłej kontroli oraz podłóg technicznych podniesionych firmy UNIFLAIR przeznaczonych do obsługi serwerowni oraz obiektów takich jak Data Center i Call Center. W związku z tym posiadamy certyfikaty autoryzacyjne uprawniające naszą firmę do sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń Uniflair.

Ponadto jesteśmy też Bezpośrednim Importerem i Autoryzowanym Przedstawicielem na Polskę osprzętu wentylacyjnego MANDIC i STAVOKLIMA, który charakteryzuje się wysoką jakością, zaawansowaną technologią, dokładnością wykonania, a przy tym konkurencyjnymi cenami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu (061) 66 33 680 lub za pomocą poczty elektronicznej: airtechnika.poznan@wp.pl .

Dane kontaktowe

Air Technika Sp. z o.o.

ul. Dmowskiego 85
60-204 Poznań

tel: (061) 66 33 680
fax: (061) 66 33 681

airtechnika.poznan@wp.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2007-01-08 09:11:08 | Ilość odsłon: 1685