Hornet

katalog firm

Branża: Reklama | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Sulejówek

Opis firmy Hornet

Witamy Państwa w firmie poligraficznej Hornet.
Od wielu lat zajmujemy się drukiem na wszelkiego rodzaju tekstyliach reklamowych, a od 4 lat jesteśmy producentem hitu reklamowego jakim są smycze reklamowe.
Stosujemy różne metody nadruku.

Druk bezpośredni farbami plastizolowymi, wodnymi i rozpuszczalnikowymi na sześciokolorowej karuzeli firmy M&R, co pozwala nam na osiągniecie niezwykłej dokładności w pasowaniu kolorów i powtarzalności.Termotransfer. Dzięki tej technice możemy wykonać bardzo precyzyjne wzory również fotonadruki CMYK nie ma ograniczenia ilości kolorów. Nadruki wykonane tą techniką nadają się praktycznie na każde podłoże a w szczególności na smycze reklamowe, gdzie mamy ograniczoną powierzchnie i często wielokolorowy wzór. Termotransfer ze względu na możliwość wcześniejszego druku i magazynowania idealnie nadaje się dla producentów odzieży, którzy mogą go wykorzystać w stosownym czasie.Sitodruku. Oferujemy pełen zakres usług w tej dziedzinie nadruków na tekstyliach począwszy od opracowania projektu graficznego, przygotowania klisz po sam druk.
Naszym najnowszym produktem jest METKA ODZIEŻOWA wykonana w technice termotransferu plastizolowego do bezpośredniego wprasowania na tkaninę.
W przeciwieństwie do zwykłych metek , które podrażniają skórę nasz wyrób jest niewyczuwalny w użytkowaniu. Nadaję się na wszystkie rodzaje tkanin. Jest odporny na pranie. Łatwy w użyciu. Dzięki naszej metce produkt nabiera nowoczesnego wyglądu , przyjaznego dla odbiorcy odzwierciedlającego najnowsze trendy mody sportowej .
Staramy się sprostać każdemu zamówieniu, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.


Dane kontaktowe

Hornet
ul. Partyzantów 21
05-071 Sulejówek
(22) 7825900
502353514

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-12-14 16:43:14 | Ilość odsłon: 1673