Internetowa kancelaria prawna ADVERSARIUS

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: podlaskie | Miejscowość: Białystok

Opis firmy Internetowa kancelaria prawna ADVERSARIUS

Internetowa Kancelaria Prawna ADVERSARIUS powstała przede wszystkim z myślą o tych, którzy w swoim codziennym życiu nie mogą pozwolić sobie na stratę czasu, składając wizyty w kancelariach, ponosząc przy tym wysokie koszty oferowanych przez nie usług. Serwis prawny ADVERSARIUS jest portalem świadczącym szeroką gamę usług prawnych, którego oferta skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych jak również osób fizycznych.

W ramach naszej oferty udzielamy porad prawnych, wydajemy opinie i ekspertyzy prawne, sporządzamy wszelkiego rodzaju pisma procesowe, administracyjne (także sporządzanie umów i kontraktów wraz ze stosownym nadzorem nad ich prawidłową realizacją). W razie potrzeby przesyłamy wzór każdego pisma, nawet najbardziej skomplikowanego.

Kancelaria prowadzi także obsługę prawną w zakresie zamówień publicznych.

Składając zamówienie, ustalają Państwo kryteria, według których wybieramy przetargi, które następnie wysyłamy e-mailem do Państwa w postaci codziennych raportów (oprócz informacji o aktualnych przetargach służymy także doradztwem w wyżej wymienionej materii). Na naszym portalu znajduje się również giełda wierzytelności. W indywidualnych przypadkach kancelaria dopuszcza możliwość indywidualnego kontaktu z Klientem, obligatoryjnie w kwestii podpisania umowy o stałą obsługę prawną.
W związku z obecnym dużym zainteresowaniem usługami portalu mogą wystąpić nieznaczne opóźnienia w ich realizacji.

Dane kontaktowe

Internetowa Kancelaria Prawna
ADVERSARIUS
ul. Gruntowa 2/25
15-706 Białystok

Telefon: 505 925 528
Fax: (85) 65 23 768

NIP: 966-117-98-97
REGON: 200092757

e-mail: kancelaria@adversarius.info

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-12-11 14:58:56 | Ilość odsłon: 1759

Tagi