BROKERLEASING

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy BROKERLEASING

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym doradztwem finansowym w zakresie usług leasingu. Naszą misją jest znalezienie najkorzystniejszej oferty leasingu dla naszych klientów. Ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie usług leasingu powoduje, iż jesteśmy w stanie dobrać ofertę w zależności od oczekiwań klienta, jego standingu finansowego, oczekiwanych warunków zawarcia umowy leasingu, przedmiotu leasingu i innych ważnych parametrów.
Naszymi Partnerami są wszystkie liczące się firmy leasingowe w naszym kraju.
Korzystając z naszych usług klient nie musi składać zapytania w każdej z tych firm, oczekiwać na odpowiedź i zajmować się żmudną analizą otrzymanych ofert. Naszą praca polega na zebraniu podstawowych informacji o działaności prowadzonej przez klienta, wnioskowanym przedmiocie umowy leasingu i oczekiwanych warunkach zawarcia umowy. Po zebraniu tych danych przedstawiamy klientowi najbardziej korzystne i zbliżone do jego oczekiwań oferty wraz ze wstępną promesą zawarcia umowy leasingu. W trakcie poszukiwania dla klienta najlepszej oferty bierzemy pod uwagę nie tylko tzw. "sumę opłat" ale też sposób indeksowania rat leasingowych, możliwości zmian w umowie w trakcie jej trwania, sposób zakończenia umowy, warunki ubezpieczenie przedmiotu leasingu i wiele innych istotnych parametrów. Po zaakceptowaniu przez klienta przedstawionej oferty pomagamy przygotować wniosek o zawarcie umowy leasingu i skompletować niezbędne dokumenty. Następnym krokiem jest zawarcie umowy leasingu, wniesienie pierwszej opłaty i odbiór przedmiotu leasingu. Na każdym etapie zawarcia umowy, jej realizacji i przy jej zakończeniu będą Państwo mogli liczyć na naszą pomoc.
Prosimy o zapoznanie się z oferowanymi warunkami zawarcia umowy na poszczególne przedmioty. W zakładce "Leasing" znajdą Państwo takie informacje jak akceptowany wiek przedmiotów leasingu, minimalne pierwsze opłaty dla poszczególnych grup sprzętu jak też informacje o promocjach prowadzonych przez naszych partnerów.

Dane kontaktowe

www.brokerleasing.pl
sekretariat@brokerleasing.pl
+48694752748
fax (071) 723 43 63

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-12-06 11:40:33 | Ilość odsłon: 1767