MOJE BIURO

katalog firm

Branża: Poligrafia | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy MOJE BIURONowoczesny outsourcing...
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my -- Henry Ford, 1923”

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu - outsourcerowi) zadań nie związanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Dzięki temu firma może skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach stanowiących podstawę jej działań, w których osiąga przewagę konkurencyjną. Jest to wykorzystywanie zasobów zewnętrznych, zlecanie wyspecjalizowanym podmiotom zewnętrznym procesów niezbędnych dla funkcjonowania własnego przedsiębiorstwa, które zostaną tam zrealizowane efektywniej niż byłoby to możliwe we własnym zakresie.
Najbardziej zaawansowaną formą usługi jest kompleksowe zarządzanie dokumentacją papierową i elektroniczną Klienta.

Usługi kurierskie
Moje Biuro zaspokoi wszystkie potrzeby biurowe małej i średniej firmy w jednym miejscu, oferując atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze: profesjonalnie pakujemy i wysyłamy przesyłki, kopiujemy, skanujemy i drukujemy dokumenty, przyjmujemy pocztę do skrytek adresowych, sprzedajemy artykuły biurowe i opakowaniowe. Z naszych usług mogą korzystać też klienci indywidualni, którym nie wystarcza formuła zwykłego punktu ksero.Za pośrednictwem mojego biura można nadać krajową i międzynarodową przesyłkę kurierską.
Specjalizujemy się w pakowaniu wszystkiego, co klient chce wysłać – posiadamy szeroką wiedzę na temat profesjonalnego zabezpieczania na czas transportu najbardziej wrażliwych i nietypowych przesyłek – dzieł sztuki, antyków, elektroniki, szkła itp.
Naszymi partnerem jest międzynarodowa firma GLS, specjalizująca się w przesyłkach kurierskich.Usługi poligraficzne:
Moje biuro oferuję:
• kserowanie dokumentów czarno-białych i kolorowych;
• wydruki z nośników elektronicznych lub przesłanych Internetem;
• oprawy dokumentów;
• przepisywanie tekstów;
• projektowanie i wydruk kart wizytowych, papieru firmowego, zaproszeń;
• realizację kompleksowych zleceń poligraficznych na indywidualne zamówienie klienta.

Skrytki adresowe:
Ta zupełnie nowa usługa na polskim rynku – skrytka adresowa (poza pełnym adresem korespondencyjnym) pozwala na rozszerzenie zakresu prywatności i ułatwia zarządzanie korespondencją – na adres skrytki można kierować listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Skrytka to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, pracowników terenowych dużych firm, jak i osób prywatnych. Pracownicy Mojego Biura telefonicznie lub mailowo informują klientów o przychodzącej poczcie, a także mogą przesyłać ją we wskazane przez klienta miejsce.

Biurko do wynajęcia:
Klientom Mojego biura oferujemy możliwość skorzystania z komputera wyposażonego w oprogramowanie biurowe (MS Office) i graficzne (Corel Draw), a także z dostępem do Internetu. Wykonaną pracę klient może wydrukować na wysokiej jakości sprzęcie poligraficznym lub zapisać na nośnikach multimedialnych.

Sprzedaż artykułów biurowych i opakowaniowych:
Punkty Mojego Biura oferują również szeroki asortyment artykułów biurowych i opakowaniowych, w tym:
• materiałów piśmiennych
• pieczątek
• kopert
• kartonów
• profesjonalnych wypełniaczy (folia bąbelkowa, wypełniacz styropianowy, narożniki itp.).

Wynajem sal konferencyjnych:

Ponadto oferujemy naszym klientom możliwość wynajęcia niedużej sali konferencyjnej, która zaspokoi potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i małych i średnich firm.
Sale wyposażone są ekran magnetyczny, oraz ekran do wyświetlania slajdów, a także możliwość dostępu do Internetu . Sala posiada również, przestrzenne biurko i wygodne miejsca siedzące.

Dane kontaktowe


Dane kontaktowe:

Moje Biuro
Ul. Prochowa 1
31-352 Kraków
Tel.(12) 433 88 83
Fax. (12) 426 17 30
e-mail: mojebiuro1@dl.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-11-27 15:14:41 | Ilość odsłon: 1977

Tagi