T3 s.c

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: lubuskie | Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Opis firmy T3 s.c

Główną dziedziną naszych działań jest projektowanie systemów informatycznych, produkcja oraz wdrażanie, integracja i testowanie oprogramowania dla przedsiębiorstw. Za cel stawiamy sobie również zacieśnianie współpracy pomiędzy niezależnymi developerami oraz niewielkimi firmami z sektora IT, głównie producentów oprogramowania.

Idea która przyświeca budowaniu firmy T3 jest świadomość potrzeby konsolidacji wiedzy, technologii, zaplecza i kapitału małych ale za to dynamicznych i niezwykle kreatywnych firm których ambicją jest przetrwać trudny okres fazy startu i szybkiego wzrostu. Chcielibyśmy aby firma T3 stała się parasolem ochronnym, elementem spajającym niewielkie firmy działające na bardzo dynamicznym i konkurencyjnym rynku IT.

Genialne pomysły i projekty rodzą się często w głowie jednego człowieka lub garstki ludzi którzy z nadzieją i wiarą w sukces wkraczają na rynek. Zderzenie w pewnym momencie z silną konkurencją, brakiem zaplecza technologicznego czy niewystarczającymi mocami przerobowymi może pogrzebać najlepszy nawet projekt.

Promujemy więc działanie zespołowe, pozwalające przetrwać starcie z innymi graczami, doprowadzić do ukończenia, wypromowania i wdrożenia produktu.

Dane kontaktowe

Adres
T3 s.c.
ul. Nadbrzeżna 17, lok. 79
66-400 Gorzów Wlkp.
Kontakt
tel. (95) 7201313
fax. (95) 7201313
Informacje: info@t3.com.pl
Praca: praca@t3.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-11-24 11:19:25 | Ilość odsłon: 1797

Tagi